Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Quinny Buzz babakocsit kellene...

Lilly84 kérdése:

Quinny Buzz babakocsit kellene csomagban elkuldnem,4 reszbol all. vaz, sportresz, mozes, hordozo. Ezt hogyan kene megoldanom? Hol talalok ekkora dobozt amibe ez mind bele fer? Vagy van mas modszer is nem csak a doboz?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Kuka zsák. Simán bele rakhatod abba is.
2013. febr. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vázat bevonom karton papírral, szétvágott dobozzal, amit cerluxxal áttekerek. Ez lesz 1 csomag.

A mózesbe bele rakom a kordozot, abba az adaptereket, esővédőt...

Ezt is papírral körbe vonom, átcerluxozom. Ez egy masodik csomag.

Majd a sport részt vonom be kartonnal, cerluxozom körbe, ez a harmadik csomag.

1700ft egy ilyen csomagot feladni, ez biztosítva van 20.000-ig, másnapra oda ér.

Nem tudod egybe csomagolni mindd, mert akkor átleped a méret határt!

Nem csak a súly van korlátozva, a méret is!!!

1 dobozba sehogy sem fér bele!!!

2013. febr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyiért adtad el?
2013. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk futarceggel egyszerubb es olcsobb is lenne a vege.....
2013. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszi. ez a kartondobozos , celluxos megoldas hogy 3 reszbe csomizom postan kellene feladnom? eleg ocsonak tunik igy ez az a, plane hogy 3 csomagrol lenne szo.

en a GLS-t neztem meg de a leirasukbol en ugy gondoltam, hogy egybe kellene csomagolni ami lehetetlennek tunik.

vagy az is lehetseges valamelyik futar cegnel, hogy nem kell becsomizni? az lenne a legjobb!

koszi az eddigi valaszokat is

2013. febr. 2. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!