Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a 12. het elott megtudnad,...

Ha a 12. het elott megtudnad, hogy a gyermeked biztosan homoszexualis lesz, megtartanad, vagy elvetetned?

Figyelt kérdés

Egy vizsgalat szerint a szulok 96%-a elvetetne. Szerintem ez tulzas. Ennyire nem lehet elkeserito a helyzet. Vagy tevedek? Ti mit gondoltok?

(a kerdes nem teljesen irrealis, megtudjak allapitani, csak erkolcsi es gazdasagi okokbol meg nem mukodik a gyakorlatban)


2013. febr. 6. 19:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan megtartanám.
2013. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vetetném el, de eltudom hinni hogy igen sokan igen. Sokkal nehezebb lesz az élete, nehezebben találja majd meg a helyét.
2013. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%
Ez elég nehéz kérdés, de így elsőre megtartanám!
2013. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Én azt gondolom, hogy vannak sokkal fontosabb dolgok, amik egészségügyi , életviteli szempontból sokkal durvábbak, mimt az, hogy homokos lesz e , de makk egészséges.
2013. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
94%
Biztosan megtartanám. Őszintén mondom, egyik gyerekemnél se zavarna ha a saját neméhez vonzódna, attól ugyanúgy az én gyerekem, semmivel se rosszabb mint más. Inkább csak borzasztóan aggódnék, hogy atrocitások fogják érni vagy boldogtalan lesz emiatt. De hogy ha előre tudnám se vetetném el. Dehogyis.:)
2013. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
93%
Jesszus, dehogy vetetném el. Nekem az a lényeg, hogy a gyerekem boldog legyen és ha ő ezt egy azonos nemű mellett találja meg, akkor elfogadom. azt is. :)
2013. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%

lehet, hogy nem örülnék neki, de elfogadnám. végül is a boldogsága a legfontosabb.

nemi identitás miatt biztos nem vetetném el.

(beszéltünk párommal már arról, hogy ő hogy fogadná, ha meleg lenne a gyereke, de ő is azt mondta, hogy megtanulna ezzel együtt élni, elfogadná, és szeretné ugyanúgy mint eddig)

2013. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
92%
Én megtartanám mindenképp, ettől még lehet boldog és egészséges ember, csak felkészülnék rá, és támogatnám mindenben, hogy ne legyen lelki sérült, ha emiatt bántanák vagy ilyesmi.
2013. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem kerdes, megtartanam.
2013. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
Megtartanám. Szerencsére sem nálam, sem a páromnál nem tabutéma vagy megvetendő a homoszexualitás, több meleg barátunk is van, úgyhogy ugyanolyan nyitottan és örömmel várnánk őt, mint egy hetero babát. :)
2013. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!