Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltam nőgyógyásznál egy...

Voltam nőgyógyásznál egy hónapja, és bizonytalan vagyok, mert van olyan teszt, ami negatív lett, van ami pozitív, hogy terhes vagyok e. most kell visszamennek a citológiai eredményért. Arra rá lesz írva esetleg, vagy ennek semmi köze hozzá?

Figyelt kérdés
Életemben először voltam nőgyógyásznál, lehet, hogy hülyének tűnök és fogalmazni se tudok, de nem tudom :/
2013. febr. 7. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Hat a fogalmazas valoban nem megy... Na mindegy.

Miert voltal nogyogyasznal? MOndtad neki, hogy esetleg terhes vagy? Ha nem, es korai a terhesseg, egy sima vizsgalatbol nem tud rajonni, a citologia pedig nem mutatja ki.

2013. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a menstruációdnak mostanában kellett volna megjönnie, ezért csináltad a teszteket. Tehát egy hónappal ezelőtt még biztosan nem lehettél terhes.

A citológia rákszűrést jelent (illetve egyes baktériumok meglétét mutatja ki), a hormonszintedet nem méri, ami alapján egyértelműen megállapítható lenne, hogy terhes vagy.

Menj el az orvoshoz ultrahangra, neki már látnia kell az embriót:)

2013. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért voltam, mert nem jött meg rendesen, és mindig hányingerem volt stb. az akkori leletre az volt ráírva, h valószínűleg korai terhesség. de utána kb egy héttel megjött. viszont elkezdtem hízni, és a mellem is megváltozott, főleg a mellbimbóm, sötétebb lett.. fáradt vagyok, reggelenként nem tudok felkelni és egész nap aludnék. én úgy tudom, hogy a terhesség alatt is jelentkezhet menstruáció, csak nem úgy mint szokott.. nekem pl nagyon erős vérzésem volt.
2013. febr. 7. 09:48
 4/8 A kérdező kommentje:
ma megyek vissza :)
2013. febr. 7. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Így már más a helyzet:) Akkor lehet, hogy pont 4 hetesen voltál az orvosnál, ezért mondta, hogy korai terhesség. Majd írj, hogy mit mondott ma neked!!!

A tünetek alapján jó esélyed van arra, hogy babát vársz:)

2013. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elvileg most a 10. hétben vagyok, ha tényleg babát várok. elég vékony vagyok, és kicsit mintha nőtt volna a hasam, vagyis kicsit kidudorodik méhem, látszik vmi, bár lehet, hogy csak puffadás...:)
2013. febr. 7. 09:56
 7/8 anonim ***** válasza:
De eddig sose jártál nődokinál?mennyi idős vagy?tervezett baba?ha a doki után erős vérzésed volt,lehet nem maradt meg.Mikor teszteltél?valoban elég zavaros ahogy irsz.
2013. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az orvos azt mondta ma, hogy nem tudja, menjek vissza 1 hét múlva -.-" lehet terhes vagyok, lehet nem.. vettem ma egy tesztet, ami negatív lett.... úgyhogy nem tudom mit higyjek
2013. febr. 7. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!