Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy egyáltalán...

Hogy lehet, hogy egyáltalán nem érdekel valakit a saját gyereke?

Figyelt kérdés
Nem terveztük a babát, és már nem is jártunk együtt, de teherbe estem, és úgy döntöttem, hogy megtartom. 27 évesek vagyunk, megbeszéltük, hogy meglátogat majd minket, de amikor megszületett a kislányom közölte hogy hallani sem akar róla, de küldjek neki képet stb. Majd egy számomra vadidegen csaj ordenáré módon kiosztott, hogy ő állítólag a menyasszonya és hogy mennyire sajnálja az én gyerekemet és ne zaklassam az ő szerelmét. Ti értitek ezt??
2013. febr. 14. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos,előfordul az ilyen.Nyilván neki is más,mert nem ő hordta ki a picit,valószínűleg már téged sem szeret,új életet akar menyasszonya van,és mivel nem kísérte végig a te 9 hónapodat nem érez mélyebb kötődést a baba iránt.Ettől függetlenül a gyereke,a saját vére,illene legalább egyszer megnézni-e a picit.De a történtek nagyon sok mindent elárulnak róla hidd el,az vigasztaljon,hogy egyedül saját magával tesz rosszat,ha nem foglakozik a kisbabátokkal.És legalább már tudod milyen nőszemély a menyasszonya...Mondjuk a volt párod is elég jellemtelen,ha hagyja hogy eltiltsák a gyerekétől!
2013. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én értem. Lefeküdtél egy pasival, akivel már nem is voltál kapcsolatban, és akinek valószínűleg már előtted is megvolt a menyasszonya. Jobb, ha nem küldesz neki semmit, és ne is számíts semmire!
2013. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek igaza van, 1. válaszoló a "jellemtelen" kifejezéssel nagyon fején találtad a szöget! A meszannyonyt nem értem miért rám haragszik és nem a szerelmére aki egy másik lányt ejtett teherbe.. Az zavar, hogy nem tudom, hogyan kéne éreznem ezzel kapcsolatban. Először persze nagyon rosszul esett és sajnálom hogy a kislányom nem fog találkozni az apjával, ugyanakkor nem is haragúdhatok rá, mert ő nem akart gyereket. Csak akkor miért kattog ezen az agyam még mindig?
2013. febr. 14. 21:33
 4/6 A kérdező kommentje:
(menyasszonyt)
2013. febr. 14. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Te döntöttél úgy, hogy megtartod. A pasitól max gyerektartást követelhetsz, de azt nem várhatod el, h látogassa vagy szeresse a gyereket. Érzelmeket nem kérhetsz tőle, csak a pénzét, mivel ő is jelen volt a gyerekcsinálás közben. Ennyi.
2013. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A pénzére van a legkevésbé szükségem, én sokkal jobban állok nála anyagilag. De igazad van, ne várjak tőle semmit. Majd idővel biztos sikerül, egyelőre friss az élmény...
2013. febr. 15. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!