Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jobb anyja a...

Baranka kérdése:

Hogyan legyek jobb anyja a gyerekemnek?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sokat rá kiabálok, veszekszem vele ahogy a párom mondja. Tudom nem jó, hogy így viselkedem vele, nem tehet róla ha nem tudja magát kifejezni, elmondani, hogy mi bántja, mi fáj neki, mert még csak 19 hónapos. furdal is a lelki ismeret rendesen. Sajnos semmi segítségem akire néha rá bízzam akárcsak egy órára. Párom messze dolgozik, nagyszülők vidéken. Mit tudnátok tanácsolni, hogy ne veszitsem el olyan hamar a türelmem olyan hamar vele szemben?
2013. febr. 17. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
magné B6 egy kicsit jobb lesz tőle minden :)
2013. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj de aranyos vagy. Azt szedem már 13 hetes terhes korom óta egy nőgyógyászati probléma miatt (3*1 et orvosi utasításra) de sajnos ez sem segít mindig.
2013. febr. 17. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat igen,mintha magamat olvasnam.En is majdnem ilyen voltam,amig pici volt...ma mar 3 eves.Nem kell semmi gyogyszer ide,te kell magad kontrolald.Es ez az ami hianyzik,hogy nincs akire rá bízzad...es nincs egy csaladtag sem a kozelbe.A nap 24 orajaban ketten vagytok?
2013. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen a nap 24 órájában ketten, kettesben vagyunk. Heti egyszer járunk baba klubba akkor bírok néha "pihenni". Meg néha vannak vendégeink is akkor elvagyok felejtve szintén akkor tudok "pihenni" egy kicsit. De ez sem sűrűn van sajnos.
2013. febr. 17. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:

A baba klubban nem tudsz összeállni más anyukákkal és megbeszélni, hogy 1-1 kóbor órára bevállaljátok egymás gyerekét, hogy egy kis levegőhöz jussatok? Elég lenne csak egy barátnő babával, akinek te is elvállalnád a gyerekét néha, és cserébe ő is a tiedet.


Esetleg nincs a szomszédban egy nyugdíjas, aki még azért jó kondiban van és néha-néha elvállalná? Az én anyum is nagyon szívesen bevállalja a szomszéd kislányt, maikor anyukának egy kis dolga akad 1-2 órára.

2013. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az apjára nem tudod bízni egy kicsit?

Nekem rengeteget segített az is, ha egyedül mehettem boltba, vagy nyugodtan főzhettem, vagy csak olvasgattam egyet, míg a lányunk apázott.

2013. ápr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!