Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Székesfehérvári dokit tudnátok...

Székesfehérvári dokit tudnátok mondani aki 12 hetesen megmondta már a baba nemét nektek és úgy is lett?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2013. febr. 19. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az igazán jó doki ennyi idős terhességre nem mond semmit, hidd el, még nem lehet megállapítani!
2013. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok - még annyit, hogy Dr. Vegera pl. nagyon jó ebben, nekem mindkét gyerkőcnél megmondta jól a nemet 18 hetesen.
2013. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy fognak nemet mondani, pont azért, mert bizonytalan, nekem egyik gyereknél se mondtak a 12.héten.Illetve egy várpalotai orvos megsaccolta,(jól) de ugye ő nem fehérvári:)
2013. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok babás ismerősöm van akinek mind megmondták 12 hetesen csak ők pestiek. Nekem is van már egy babám őt 16 hetesen megmondták a gólyafészekben csak most nem akarok oda menni ezért kérdezem. 18 hetesen már a sima uh-n is meg fogják mondani szerintem de jó lenne hamarabb tudni.
2013. febr. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!