Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy állítólag egyes romák direkt kárt tesznek a magzatukban, hogy a fogyatékos gyerekre nagyobb családi pótlékot kapjanak?

Figyelt kérdés
Ti elhiszitek ezt? Az enyedi/ vagy ecsedi/ polgármester állítja ezt.
2009. szept. 8. 18:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

ilyen volt, van és lesz is. én sok ilyet láttam már....

csak titkolják, na meg most felháborodnak ezen de ez így van...csak sokan nem hiszik el, pedig gondoljatok csak bele.... miket meg nem tesznek a cigányok a pénzért...hm.

2009. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom egy ilyen kijelentést csak úgy mert akárki is megtenni, hogy van valami bizonyítéka, vagy kézzel fogható alapja.

Nem vagyok rasszista, de némelyik cigány tényleg mindenre képes. ( nem csak a cigányok, de most róluk van szó).

Megértem, azokat akik kivonultak tiltakozni, de úgy gondolom azok nem az érintettek voltak. Az érintettek sosem vesznek részt.

2009. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Én el tudom képzelni róluk, és mélyen megvetem ezeket a nőket!!!! Hogy képesek ilyenre? Nekik nincs szívük!!!!

Kíváncsi lennék aztán mit csinálnak a nyomorék gyermekkel - merthogy így fogalmaztak a tv-ben NYOMORÉK.... mert hogy ápolni nem fogják, az fix...

2009. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak állítás. Ez tény és való. SAJNOS
2009. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálnak vele? Intézetbe teszik. A pénzt azért felveszik utánuk, és elisszák vagy elkártyázzák. Nem értem miért vannak így felháborodva? Fel kell kérni a polgármestert, hogy nevezze meg a személyeket, mert állítólag látta. És őket meg le kell csukni, meg ivartalaníttatni.
2009. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én először nem akartam elhinni. Lehet naiv vagyok...De aztán megkérdeztem anyukámat, aki szülésznő. És ő is azt mondta, hogy ilyen már régóta van. Van erre specializálódott emberük, aki tanácsot ad, hogy melyik hétben és mit kell csinálni, hogy "nyomorék" gyerek legyen. Meg azt is modta, hogy egyesek olyan körülmények között élnek, hogy nem is kell sokat tenni, hogy ne legyen normális a gyerek( pl olyan hüvelyi fertőzés, amiből 9 hónap alatt se lehet kikezelni). És a dohányzásról már ne is beszéljünk. És ezeket is mi tartjuk el.
2009. szept. 8. 19:00
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Ha egy gyerek intézetben van, akkor semmiféle pénzt nem vesz fel utána a szülő.
2009. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem tartósan beteg és mit meg nem tennék hogy egészséges legyen. Számomra hihetetlen hogy ilyen létezik, de sajnos annyi szörnyűséget hallani, hogy lehet ebben is valami. Szerintem aki ilyet tesz nem méltó arra hogy anya legyen. Most már azt is lehet tudni miért beszélnek úgy a gyerekükkel mint a kutyával, mert csak a pénz miatt van nekik a szeretetet még hírből sem ismerik. Tisztelet a kivételnek. Mert nem szabad elfelejtenünk hogy azért ilyen is van igaz kevés. Csak ha valami rosszat hallani a romákról akkor mindenki könnyen egy kalap alá veszi az egészet. Azokat sajnálom akik mindent megtesznek azért hogy ki kerüljenek ebből a körből, de sajnos nagyon nehezen megy nekik, mert folyton hallani valami szörnyűséget.
2009. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem intézetbe teszik, hanem bentlakásos iskolába, ahonnan hétvégére hazaviszik őket. Szociális alapon ez sem kerül sokba. Én már egyébként semmin nem csodálkozom. Sajnos az abortuszra is úgy mennek, mintha csak egy foghúzásra térnének be. Nálunk a kórházba az abortuszra kis csoportokban mennek a nők és a többségük kissebbség. S ha későn veszik észre a terhességet akkor jöhetnek a legalább "pénzünk legyen belőle" módszerek. A terhesség alatt egyátalán nem tartják be az orvos utasításait. Ha feküdni kellene mert nyílik a méhszája kint dohányzik az udvaron, mert bagó nélkül nem lehet élni, de gyerek nélkül igen. S ha beteg gyerek születik akkor lehet kiabálni az önkormányzatnál, hogy segítsenek, kell a pénz, mert a hülye orvosok nem vették észre a terhesség alatt, hogy beteg a gyerek. Persze beteg gyerek mellett dolgozni sem lehet.... Tudom, vannak akik nem ilyenek. Sőt, egy jó részük elítéli ezeket a cigányokat.
2009. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is hihetetlen, de ha ennyien mondják lehet valami alapja. Istenem mit meg nem tennék egy egészséges babáért és szerintem ezzel nem vagyok egyedül :(
2009. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!