Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Olyan anyukákkal szeretnék levelezni, akiket a második vagy harmadik terhességénél hagyott el az apuka. Hogyan bírtátok feldolgozni, ha még mindig imádjátok?

2013. márc. 2. 09:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Sajnálom:( Mi történt?
2013. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Mi történt?

Amikor a harmadik gyermekünkkel terhes voltam jöttek a gondok. Úgy éreztem, hogy egyedül várom őt, ami később sajnos be is igazolódott. Nagyon kikészültem, szülés után pszichiátriára kerültem és elvették a gyermekeimet. Most derült ki, hogy akkor amikor terhes voltam már rég volt nője és én 2011.07.30.-án szültem, ők 2011.08.12.-én házasodtak. 2012. szeptemberében kibékültünk, mintha semmi nem történt volna, mert én azt hittem, hogy nem is történt. Azóta mi újra együtt éltünk nagyjából békében. De most derültek ki ezek. Imádom és nem tudom mit tegyek!!! Kiderült, hogy a közös barátok mindent tudtak és a Facebookon is fent vannak a képek, csak most regisztráltam oda...

2013. márc. 2. 09:26
 3/20 anonim ***** válasza:
óh, az nagyon rossz:( Sajnálom, hogy így alakult:(
2013. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Lehet ide valahogyan képet feltenni?
2013. márc. 2. 09:32
 5/20 anonim ***** válasza:
2013. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tehat a pasid nemcsak hogy megcsalt, de mást vett feleségül, aztán megint veled jött össze? Anyám....
2013. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem érted. Én szülés után kórházba kerültem. Anyámnál helyezték el a gyerekeket, ezért velük ott voltam, amíg lehetett. Én azt hittem, hogy párom, akivel 10 éve vagyok a szüleinél van 200 km-re. Aztán el kellett jönnöm gyermekek nélkül és minden rendben ment tovább a párommal. Ez idő alatt ő mással élt, mert a terhességem alatt végig más volt neki, akihez oda is költözött, akivel valószínű most is tartja a kapcsolatot, amikor én kórházba kerültem és vele élt, amikor én a gyermekeimmel lehettem és utána semmit nem mondott.

A nő szerint ekkor feleségül is vette. Én most jöttem rá ezekre. A kapcsolatunk egész jó volt eddig, de ezt nem bírom így feldolgozni. Közöltem vele és ő a gyermekkori ismerőseimmel jött, hogy nekem is voltak és lehet, hogy meg is csaltam őt. Meg miért számoltatom el azzal az időszakkal, amikor nem is voltunk együtt???

2013. márc. 2. 09:45
 8/20 szofi2009 ***** válasza:

miért nem házasodtatok össze ti már az elsö gyerek elött v.utána?

akkor ezt nem tudta volna megtenni a drága! a hátad mögött.Az embernek észnél kell lennie hogy kinek szül gyereket nemhogy többbet!! Felelösséggel tartozol a gyerekeid felé, biztos ök is érzik hogy valami nem o.k.

Elváltak már azóta? Ti mikor tervezitek a házasságot? Hihetetlen hogy mik vannak. Èn nem tudnám megbocsátani de velem ez nem történhetett volna meg mert több gyereket nem szültem volna rendezetlen háttérrel ,talán 1-et.

2013. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Azért nem házasodtunk össze, mert éreztem, hogy hiába imádom úgy, mint soha senkit, de valami nem ok, valamiért nem tudok 1000%-osan megbízni benne.

Nem tudom, hogy elváltak e, semmit nem tudok, friss nekem ez az egész csalódás.

Nekem teljesen rendezett a hátterem, csak idegileg készültem ki már szülés utántól.

2013. márc. 2. 10:05
 10/20 anonim ***** válasza:
Most akkor avval a nővel együtt vannak?Hát én ezt valahogy nem tudnám megbocsájtani.1 félrelépést még oké,de hogy viszonya volt,míg te terhes voltál,és rá pár hétre már el is vett egy másik nőt..Ez nem éppen tisztességes.Ilyen emberrel nem maradnék együtt.
2013. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!