Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet összefüggés a között,...

Lehet összefüggés a között, hogy szoptatok, még mindig nem menstruálok, és nem is folynak lefele rólam a kilók?

Figyelt kérdés
Több kérdésben megvitattuk már, hogy valakiről csak úgy peregnek lefele a kilók szoptatás alatt, mások, mint pl én, pedig még néhány kilót fel is szednek. Lehet köze ahhoz, hogy valakinek megjön a menstruációja szoptatás közben, vagy semmi köze hozzá?
2009. szept. 12. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmi köze hozzá:(Szoptatom 7 hónapos lánykámat,minden hónapban megjön, mégsem peregnek le a kilók:((Majd ha már nem szopizik,fogyókúrázom.
2009. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szoptatok,és menstruálok is.5 hónapja szültem és sajnos már a terhesség előtti súly alatt vagyok.Ez az állandó idegeskedésnek tudható be,ill.annak,hogy a párom csak hobbyapuka vagy az sem.Ilyen áron ne akarjatok fogyni,inkább a harmonikus családi élet.
2009. szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk én fogyózni meg sem próbálok:-). A párom pedig szépen kiveszi a részét a dolgokból, ilyenre nem lehet panaszom. Szintén 7 hónapja szültem, és még szoptatok, de sokszor úgy érzem, hogy tele vagyok vízzel is, ami esetleg a menstruáció során távozna. Persze, majd ha már nem kell a babámnak a cici, ráérek ezzel foglalkozni, tényleg csak eszembe jutott, hátha van valami összefüggés ezek között.
2009. szept. 12. 08:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás alatt inkább lehetne fogyni, hisz több energia megy el. Menstruáláshoz semmi köze. Én szoptatok, menstruálok. Kórházból terhesség előtti súllyal jöttem haza (+12kg), aztán híztam 2 kg-t. Levontam a tanulságot, többet ettem, mint amit a gyerek és én együtt felhasználtunk, kevesebbet ettem, lement a 2 kg. A kevesebbet ettem nem fogyókúra: nem 3, hanem 2 szelet kenyér, kevesebb édesség, ehetnékem van inkább gyümi, répa és ismét figyelek, hogy többet igyam.
2009. szept. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az utolsó válaszadóhoz! Az étkezésre kell figyelni!Nem fogyózni, csak mértéket tartani mindenből (főleg az édességből), én 1,5 évig szoptattam a fiamat és olyan vékony lettem mint talán még sose!!85kg-mal mentem szülni, most meg 58 vagyok. Most várjuk a másodikat, remélem vele nem megyek fel 85kg-ig.
2009. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs osszefuggés,en már 1 éve szoptatok,abszolút nem menstruálok,és kevesebb kiló vagyok,mint a terhesség elott.Foleg alkati kérdés,nálam meg lehet az is kozbejátszik,hogy éjjel elég sokat kelek a babámhoz.
2009. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!