Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon végezhető munka 4...

Otthon végezhető munka 4 hónapos baba mellett?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan otthon végezhető munkát, ami nem becsapás, és megoldható egy 4 hónapos "jó baba" mellett?

Elég szűkös a kassza, valamit muszáj kitalálni, de vele akarok lenni...Még nincs nagy baj, de leültem számolni, és ha így marad akkor pár hónap és halmozódni fognak az adósságok.

Miért ilyen nehéz ma megélni itt?? Más országokban nincsenek ilyen gondok. Rettenetesen felbosszant.


2013. márc. 7. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos amit te keresel, az csak a mesékben létezik....
2013. márc. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Más országban sem könnyebb megélni!

Ha kimész csak Német országba, a párod keresne 1200 eurót, de 500 a lakás rezsi, 300 a kaja, tankolás, marad 200, amit ha gyüjtögetsz abból 3 havonta haza tudsz jönni látogatóba!


Igazából olyat tudsz dolgozni, Mamira hagyod a babát, elmész heti 1x valamihez takarítani 5 órát 5000 Ft-ért, vagy varrat otthon hálózsákot, baba Ágyneműt, azt eladod a neten.

2013. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, elég szomorú, de szerintem nem csak nekünk lenne erre szükségünk...

De az a nem normális, hogy ilyeneken kell agyalni. Ahelyett hogy felhőtlenül élvezném az anyaság szépségeit.

2013. márc. 7. 08:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy mihez értesz?

Én kézműveskedtem és azt adogattam el. pl : horgolt/gyögyfűzött kokárdák, horgolt karácsonyfadíszek, festett üvegáruk(mécsestartók, üveggömbök karácsonyra, de képkeretet, tükröt is díszítettem megrendelésre stb).

Selyemszalagból varrtam virágdíszeket, pl esküvőkre rendeltek ilyen kitűzőket, ami egyszerre volt köszönőajándék és jelölte a menyasszony/vőlegény rokonságát stb.

És volt pár dolog amit nem a baba mellett, hanem őt a mamára bízva házon kívül csináltam pl: festettem mesefalat gyerekszobákba, eljártam ablakot pucolni. A szomszéd öregnénivel megegyeztem, hogy a délelőtti levegőzéskor elviszem a kutyáját megfuttatni és bevásároltam neki hetente 2x - nyilván ez fizetett e legkevesebbet de mégiscsak pénz volt ez is. :)

Amikor nagyobbacskák lettek és jobban igényeltek, nem tudtam mellettük napközben tevékenykedni, csak éjjel. Ezért hagytam a csudába a matatós barkácsolós dolgokat és vállaltam egy olyat, hogy levelezőversenyek feladatlapjait javítottam.

2013. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz nyelvet, akkor esetleg tudsz korrepetálni gyerekeket, vagy vannak fordítóirodák, ahol határidőre tudsz vállani írásos fordításokat. Persze ezeket nem hivatalosan.
2013. márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz hímezni, bedolgozásban tudsz hímzést vállalni. Sok munka kevés pénzért, de a semminél több, és engem legalábbis megnyugtat. Napi 1 órát eljárok takarítani, leginkább kora hajnalban. Ha éjszaka fel tudsz kelni néhány órára és ott tudod hagyni a babát apára, akkor újságkihordást is tudsz vállalni. Ez egyik sem fizet túl jól, de ha összeszedsz néhányat, napi pár óra ráfordítással már egész szép kis összeget meg tudsz vele keresni. Nekem mindig van egyszerre 2-3 ilyen "munkám", egy nagyobb bevásárlásra futja hó elején, amit megkeresek. Én is próbálkoztam kézműveskedéssel, de a kutyának nem kellettek a cuccok, interneten pedig nem szeretek eladni. De lehet, hogy megint belevágok, mert van egy-két ötletem, amik szintén kevés idő és anyagi ráfordítással hozhatnának némi pluszt.
2013. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!