Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek gyereke van tényleg...

Akinek gyereke van tényleg 5-5,5 órát alszik naponta 3 részletben?

Figyelt kérdés

5 és 2 évesek a gyerekeim és ennyit tudok aludni éjjelente. Felébredek rájuk és utána sokszor nem tudok visszaaludni akár 2 órán át is.

Anyám azt mondja, hogy ezt vállaltam, de akik anyukákat ismerek, ők tudnak 6-8 órákat aludni minden éjjel szinte felébredés nélkül.

Hisztis vagyok, hogy nekem nem elég 3 részletben 5-5,5 óra alvás? Mit csinálhatnék?


2013. márc. 11. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni. Nekem se elég, majd meg őrülök minden reggel a fáradtságtól. Majd ha nagyobbak lesznek, talán kialszom magam.
2013. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az enyém egy éves. Ha nem fáj fog, illetve nem beteg, akkor alszik este 8-tól reggel 7-8-ig. Én akkor keltem sokat, amikor még szopizott éjjel is.
2013. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem 5 kicsim van, és nem kell kelnem hozzájuk. Ha kelek, akkor pisilni kelek, betakarom őket, és alszom tovább. Csak ha betegek vagy a foguk jön, akkor kelnek éjszaka. Nekem sem lenne elég ennyi alvás, megértelek, hogy fáradt vagy! Próbálj meg este korábban lefeküdni, vagy napközben is aludni velük.
2013. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az én lányom 10-11 órát alszik éjszaka, én csak 7-et szoktam, mert nekem elég annyi, de tőle tudnék 10-et is. Tehát nem minden anya alszik 3 részletben 5 órát.


Miért ébredsz fel? Felkelnek többször? Inni kérnek? Nem írtál részleteket.

2013. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim 3 éves és 21 hónapos. A nagyobbik fél 9 körül elalszik, a kisebbik fél 10 körül. Reggel 7-ig, 7,30-ig alszanak általában. Csak akkor kelnek fel, ha betegek, lázasak, illetve a kisebbiknek, ha jön éppen a foga. Nagyobbam szokott néha felkelni inni, de nem minden nap és könnyen visszaalszik.
2013. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Este 10kor még fent vannak. Csinálhattunk bármit, nem alszanak el hamarabb. A nagyobb már csecsemőnek ilyen volt, éjjel fél 11-körül aludt el és reggel negyed 6-kor kelt.

Vagy pisilni kell nekik vagy csak szólongatnak. Igaziból miattam van, mert felébredek és nem tudok visszaaludni. :(

Csak rosszul eset, hogy anyukám azt mondja, hogy gyenge vagyok,hogy ha gyereket akartam, akkor ez ezzel jár. :( ja és persze dögfáradt vagyok mindenhez és feszült :(

2013. márc. 11. 10:43
 7/17 A kérdező kommentje:

este 8-tól reggel 7-ig?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


:)))

2013. márc. 11. 10:44
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért nem alszanak éjjel a gyerekeid?

Én már mikor újszülött volt 7 órát aludtam egyben éjjel. 4 hónapos kora óta minim 13-14 órát alszik ébredés nélkül, de van hogy többet. Hétvégén csak délben szoktunk felkelni és este 8 körül már alszik. 22 hónapos.

2013. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

későn fekszenek, korán kelnek én meg felébredek sok forgásukra

a nagy éjjel 1-2x pisil meg 1-2x szólongat

felébredek és nem tudok visszaaludni

2013. márc. 11. 11:32
 10/17 A kérdező kommentje:

13-14 órát???

ilyet 5 éves anyuka-pályafutásom alatt egyszer sem tapasztaltam egyiknél sem :( :)

2013. márc. 11. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!