Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Első baba lenne, és semmi tapasztalatom sincs ezzel kapcsolatban. Szerintetek mennyit érne meg?

Köszönöm a válaszokat.


2013. márc. 16. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes :-). Én is valami ilyet vettem csak kék feketében :-)
2013. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó!
2013. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem volt valami rossz tapasztalatod vele? Igaz, hogy ez lengyel, és azoknak a váza könnyen deformálódik?
2013. márc. 16. 14:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy picit batár túl széles kocsi élőben, nehezen lehet vele bemenni bármilyen üzletbe. Én is több funkciósat veszek, de szűkebbet könnyebbet.
2013. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Így képek alapján jó!

Én is ilyen típust vennék, ha még egyszer kellene választanom.

A márkáját nem ismerem, soha nem láttam, így minőségre nem tudnék nyilatkozni.

2013. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
ha fizetnének érte akkor sem kéne.
2013. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmi pénzért nem kellene.

Gagyi, nehéz, nehéz vele közlekedni,

2013. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért, mi a baj vele? Kérlek segíts, ha van rossz tapasztalatod!?
2013. márc. 16. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Baromi nehéz, törnek az alaktrészei seperc alatt, kezelhetetlen és még sorolhatnám. És még ha meg is veszed akkor is kell egy hordozót venni hozzá, mert amit ehez adnak az minden csak nem biztonságos egy kisebb balesetnél is meghalhat benne a gyerek.
2013. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ hol laksz mennyit használod.Nekem ilyen volt őszi babám volt télen nagyon szerettem kényelmesen elfért benne a baba ,hóba ,sárba könnyen ment stb.De volt mellette egy peg-pérego sport kocsim ha valahova mentünk akkor azt vittük.Mert az igaz,hogy nehéz sport kocsi részét én nem használtam.Ha városba laksz,szerintem akkor ne ilyet vegyél.
2013. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!