Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engedjem el a férjemet?

Engedjem el a férjemet?

Figyelt kérdés

2 gyerekünk van: (az egyik kicsi a másik pici)

be kell látnom nem apának való,azt hiszem fiatal ő még az elkötelezettségre.(27 éves)ő azt hiszi attól hogy itt van a két gyerek ugyanúgy élheti világát,eljár bulizgatni egy héten 2-3 szor,és itt most nem megcsalásról van szó..

olyan régóta megy ez..belefáradtam.

engedjem el,?

rájön mit veszít? hiába kértem szépen csúnyán fenyegetve,ugyanúgy eljárkál.

meddig hallgassak,várjak hogy változzon a helyzet?



2013. márc. 25. 21:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem üljetek le beszélni,mert ha heti egyszer elmegy szerintem belefér,de a 2-3szor az már sok,úgy hogy közben 2 gyereketek van.Igeni szedje össze magát legyen apuka,mert nem magadat ejtetted teherbe,Ő az apjuk egyezzetek ki heti 1 buliban az teljesen belefér,és vegye ki a részét Ő is a gyereknevelésből,mert ez nem így működik.
2013. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk is ez a helyzet. Csak én sajnos nem tudnák mit kezdeni nélküle. Most 3 napja már nem is beszélünk.
2013. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

de az neki nem elég,ő neki muszáj mennie mert ő unatkozik itthon,társaságra vágyik,kocsmázásra.

sokszor volt hogy elment este és reggel jött elő.ezt már megbeszéltük azóta nem volt rá példa.

de akad olyan hogy napközben elmegy mert dolga van és csak órák múlva jön elő,mint most is.

kora délután elment és még mindig nem jött haza gondolom hol lehet.. az apjával és a tesójával sörözgetnek,már hívtam 2 szer hogy mikor jön,mert esik a hó és havat kéne seperni,de még nem jött,mondtam hogy nem volt megbeszélve hogy most is megy el,de ilyenkor mindig az a válasz,hogy

így alakult

2013. márc. 25. 21:55
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Engedd!!! Nyilvánvaló hogy nem ti vagytok neki az elsők...pedig mindenekelőtt kéne lennetek. Heti egyszer sem fér bele...egy évben párszor belefér de csak veled, (ha persze a barátaival sörözik egyet az más de abból sem kell rendszer) nem kell discoba járkálnia két gyerekes apa létére. Nőljön föl vagy akkor élje a saját bulizós életét.

Szégyelje magát az ilyen...nemtudom hogy minek kellett gyerek neki ha még ő is az!!

2013. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Hát, itt nekem az tűnik rosszabbnak, hogy iszik. Az én férjem alkoholista, de már nem iszik majdnem 10 éve. Ő akkor csinált ilyet, hogy lement mondjuk közértbe, aztán, ha nem jött egy fél óra múlva, akkor már tudtam, hogy "eltévedt". Igaz nekünk akkor még nem volt gyerekünk. Szóval az egy dolog, hogy elmegy, már ez is baj, de az hogy iszik, az még nagyobb gond. Legalábbis abból, amit leírtál. A férjem miután belátta, hogy gondja van a piával (az is idő volt), akkor elment az anonim alkoholistákhoz. Neki segített, már 10 éve nem ivott egy kortyot se.
2013. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

az első gyerekünk tervezve lett

a második meglepi lett

mondtam hogyha nem akart gyereket tőlem akkor miért nem szólt és nem mentem volna hozzá,azt mondta hogy nem tudta hogy ilyen nehéz lesz,(pedig én törődük velük éjjel-nappal)

de ha meg nem lehetne gyerekem mert meddő lennék akkor meg az lenne a baja..na ki érti ezt?

2013. márc. 25. 22:04
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Mi az hogy engedd? Küld el a francba!!! Add ki az útját, mert ha csak beszélgetsz vele, nem fog változni.


Ha elküldöd, akkor talán rájön, hogy igenis veszíthet, ha meg nem jön rá, akkor ez a kapcsolat halálra van ítélve:(

2013. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát én úgy látom itt komoly gondok vannak a kapcsolatotokkal, és a gond nem ott kezdődik, hogy elmegy bulizni, hanem, hogy arra vágyik nem arra, hogy veletek legyen. Szeret ő téged?
2013. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
1. vagyok,hát ebben az esetben itt nem a szórakozás a baj,hanem az hogy éretlen gyerek még a férjed,szerintem mond neki hogy itt vége,lehet észhez tér ha meg nem hát ennek a kapcsolatnak nem sok jövője,meg sem érdemli,hogy még ott vagy vele
2013. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
En nem birnam..Inkabb elengednem..Az en parom is sokat jart el mostanaban(amugy nem szokott csak felevente max egyszer) de mivel jon a babank es utana mondta h miutan megszuletik o nem fog mashol bandazni mert annyira varja a kicsit, a testverehez szokott o is menni amugy ha elmegy,de nem kocsmaba..Szopval en meghulyulnek ha olyan lenne...
2013. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!