Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki együtt...

Van itt olyan aki együtt lakik az anyósával? Mennyire szól bele a gyereknevelésbe és a magánéletetekbe? Milyen a viszonyotok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdezed?

Ha egy jó tanácsom lehet, soha ne költözz az anyóshoz!!!

2013. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már együtt lakunk két éve és...inkább nem kommentálom...
2013. ápr. 15. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Na erről beszélek. Inkább én sem :(
2013. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi egy házban lakunk de külön. 2 bejárati ajtó választ el minket :P

jó a viszonyunk, ő is sokat dolgozik és én is :) gyerek oviba, így csak délutánok olyanok, hogy feljöhet hozzánk, most is jött 3kor, hogy hagy menjen ma a gyerkőcért mert múlt héten nem találkoztak :)

azóta se jöttek haza, biztos játszótereznek :)

gyereknevelésbe nem szól bele, úgy érzem korrekt vagyok vele, mert ha olyan dologról van szó, kikérem a véleményét, elmesélek neki minden fontosabb dolgot, gyakran felhívom, hogy ha van kedve unokázzon, de soha nem kérem, csak közlöm, hogy pl "ma du. itthon vagyunk mert esik, ha van kedved majd gyere fel".


viszont ezért elvárom, hogy ne is oktasson ki.

nem bírom a "már felneveltem x gyereket" dumát és ezt el is mondtam neki :) ő az én gyerekem, a hibáimat magam szeretem elkövetni, de ha olyan akkor megbeszélem vele a dolgokat, megfogadom a tanácsait ha jónak tartom így szerintem úgy érezheti, hogy van beleszólása a dolgokba vagy nem is tudom :)

rám és a gyerekemre anyám nem kíváncsi így kicsit anya-lánya kapcsolatban vagyunk anyóssal mert a gyerektől független dolgaimat is néha vele beszélem meg anyám helyett.

magánéletünkbe aztán abszolút nem szól bele, nem is teheti, 10 évig távol laktunk tőlük így mikor hozzájuk csapott minket a sors már bőven túl voltunk minden olyanon a férjemmel amibe beleköthettek volna :D

2013. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is együtt lakunk vele,szeptember óta,de egyre rosszabb...Konkrétan nem lenne vele problémám,de buta mint a föld és értetlen!!Okoskodik...a hátam mögött olyat is megtesz a(gyerekemmel) amire nyomatékosan megkértem,hogy ne,de ő dost!és még ő háborog!Egyre nehezebben tudom elviselni,ráadásul a munka az koma..meg van elégedve 20ezer segéllyel.Szóval szörnyű!
2013. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es! Végre egy nő aki nem szapulja az anyósát. (36 éves egyedülálló nő.)
2013. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én anyósom egyszerűen nem bírta elviselni, h már nem ő az "anya" . mindenbe beleszólt (mármint a gyerekkel kapcsolatban). nagyon megromlott a viszonyunk. ami tök fura, mert előtte is együtt éltünk, semmi gond nem volt. azóta elköltzött, de ha velünk marad, nekem gyanús, h ráment volna a házasságom (de ez más téma, a férjem nem állt ki mellettem, mai napig, nem mer ellentmondani az anyjának, de szerencsére már nem velünk él)
2013. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első anyósommal 9 évig laktam együtt,volt benne jó is rossz is.A mai napig nagyon jó a viszonyunk.Sokat köszönhetek neki.Az egyik negatívum vele kapcsolatban hogy sajnos teljesen beleszólt a gyereknevelésbe,és ezt nagyon bánom hogy megengedtem,mert a gyerek itta meg a levét.19 évesen szültem a lányomat,és természetesen anyós mindent jobban tudott.Ha én úgy gondoltam elég egy pulcsi,ő azért is adott rá mégegyet.Túl tutujgatta a lányomat(neki 2 fia van)olyanokat megcsinált hogy megállt az eszem.A gyümölcsöt még iskolás korában is összekockázta neki,harapni egy almát azt se tudta hogy mi az.Ha szóltam én voltam a lusta mert ennyit se teszek a gyerekért meg.Hozzáteszem a férjemet ugyanígy elkényeztette,egy "lusta disznó" lett belőle,akit ki kell szolgálni.Volt hogy miután elváltunk,járkált a lányom elé a suliba,vitt neki egy üveg vizet,mert el ne ájuljon szegény míg hazaér.A nevtanban azt írták a papírunkra hogy a lányom infantilis,köszönhető a nagyszülők kényeztetésének.Bizony sokat nyeltem minden szempontból,de a nagymamám azt mondta hallgassak jobb a békesség.Én pedig hallgattam,magamban morogtam csak.Aztán elváltam,és újra férjhez mentem,kaptam egy tökéletes anyóst,aki soha semmibe nem szólt bele,és imádtam,mert nagyon jó ember volt.Az ő anyósa borzasztó volt,és megfogadta ő nem lesz ilyen.Sajnos ő meghalt nemrég.De tanulva az előzőből,nem laktunk vele csak pár hónapot,ő is annak a híve volt hogy menjünk külön.
2013. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!