Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjemet idegesíti ha sír a...

A férjemet idegesíti ha sír a gyerek és nem tud tőle aludni hazaküldött a szüleimhez és nem tudom hogy adjak e ennek a kapcsolatnak még egy lehetőséget vagy hagyjam abba?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 20:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
zabmester: ez így van pontosan:) tudod nem véletlen gyerek volt mi megbeszéltük és amikor megszületett rájött hogy nagy felelősség eleinte ő is kivette a részét mindenből csak utána változott meg volt hogy este 11 kor kint toltam a kicsit az utcán hogy ő pihenjen én járkáltam vele reggelig anyósomék egy percet nem váltottak fel legalább amíg eszek pár falatot úgy ittam kávét is hogy az egyik kezemben a gyerek volt ha meg az apja átvette sietnem kellett még avval is nappal jó volt de amúgy mindent egyedül csináltam jelzem első gyerekem tapasztalatom nem sok volt így hazajöttünk anyukámékhoz ők segítettek nekem akkor volt 2 hetes a fiam és most nemsokára 3 hónapos lesz . úgyhogy nem tudom mi lesz vele
2013. ápr. 23. 20:27
 22/25 zabmester ***** válasza:
100%

Komolyan? Két hetet bírt ki az apuka, aztán neki már sok volt és hazaküldött benneteket a szüleidhez? Fú, inkább nem írom le a véleményem, mert kivágnának az oldalról...

De egy ilyen férfival nem tudnék mit kezdeni ezek után. Neki a _társadnak_ kellene lennie, nehéz helyzetekben is, de ahogy látom, apaként, és férjként is megbukott.

2013. ápr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
zabmester: ez így van ahogy beszélgetünk ugyebár mindennap úgy kezdem látni rajta hogy nagyon megbánta az egészet igyekszik helyrehozni ezért kérdeztem hogy adjak e még egy lehetőséget. a fiúnk is szereti meg most már egyre többet szeretne velünk azelőtt bármit megtett volna csak mi ne legyünk mellette most már úgy látom megváltozott és komolyabb is lett nem olyan gyerekes de azért egy kicsit félek mi lesz ha megint ugyan ez történik.
2013. ápr. 25. 13:59
 24/25 anonim ***** válasza:
Mi van veletek azóta, kedves kérdező?
2013. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
hát nagyon késői a válsz de a legutólsó kérdezőnek válaszolok még mindíg ugyan úgy :) :) semmi nem változott csak annyi hogy a fiam 9 hónapos és az apja nincs vele mindennap azt mondta novemberben ide költözik hozzánk de visszalépett hívott minket haza de én már nem megyek vissza jelentkeztünk a kicsivel a szüleimhez a férjem 2 naponta jön a fiam nő de a férjem iránti szeretet múlik sokat alszik nálunk de ennyi nem több
2013. nov. 8. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!