Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most komolyan mi értelme a...

Most komolyan mi értelme a "szerintetek terhes vagyok? " jellegű kérdéseknek?

Figyelt kérdés
Felsorol egy rakás vélt vagy valós tünetet,és persze hozzáteszi,hogy tesztet nem csinált. Vagy ami ennél is jobb,csinál tesztet,de negatív,mégis azt várja,hogy mondják meg terhes-e. Értem én,hogy esetleg reménykedik és biztatást vár,de mi értelme hamis ábránddal kecsegtetni magát?
2013. máj. 4. 23:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
...és aki azt meri válaszolni, h "szerintem nem vagy terhes, de csinálj tesztet, az a biztos", az le van pontozva. Csak az a válasz jó, h "igen, szerintem biztosan terhes vagy, boldog babavárást!" Sok szmájlival, ofkorsz. Én mostantól minden ilyen kérdésre ezt válaszolom.
2013. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%

Na igen, ezeknek a kérdéseknek annyi értelme van, hogy aki minél magasabb százalékra hajt, az beírja, hogy "szerintem tuti babóca úszikál a pocikádban", jól felpontozzák, és mindenki boldog.

Régebben én is beírtam egy ilyen kérdéshez, hogy esetleg tesztelni kéne. Az illetőnek már hetek óta késett, mindenféle tünetet felsorolt, de leordította a fejem, hogy csak nem szórja ki a pénzt a drága tesztre, meg hogy ő nem az a fajta nő, aki remegve rohan a gyógyszertárba tesztért (hanem az a fajta, aki a gyk közönségétől várja a diagnózist). Azóta elkerülöm az ilyen kérdéseket.

2013. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%
Ó, hát én ilyeneket meg sem nyitok. Annyit tudnék válaszolni, hogy tesztelj oszt' megtudod:D De mivel jól nevelt vagyok, ilyet inkább nem írok...:)
2013. máj. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Kb. annyi értelme van, mintha kiírnám, hogy szerintetek ki csenget?
2013. máj. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%

Na a pontozást elnézve azt hiszem idetaláltak az érintettek :)

Üzenem nekik, hogy VEGYENEK TESZTET! Nagyon hasznos találmány :)

2013. máj. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

5 de nem vesznek, mert:


1) nem akarnak terhesek lenni és még a végén pozitív lesz, inkább itt olvasgatják, hogy biztos nem és akkor majd elmúlik a gond


2) terhesek akarnak lenni és a végén még negatívat mutatna, inkább itt olvassák, hogy tuti babások és akkor lehet csoda történik majd és tényleg

2013. máj. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%
Amugy engem is idegesit az ilyen kérdések,mert értelmét nem látom ,de itt van pár értelmetlen,kérdés ami bosszant .
2013. máj. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

tegnap egy annyira ostoba kérdést sikerült itt valakinek feltenni, hogy nem tudtam szó nélkül hagyni...

Végül annyit írtam, hogy kérje látó segítségét! Erre megsértődött! Hogy ő már régóta gyereket akar, most miért kell gúnyolódni rajta!

Nem gúnyolódtam rajta, csak az ostoba kérdéséről az jött le, mintha egy tini tette volna fel.

2013. máj. 5. 08:13
 9/31 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom mit gondolnak h röntgen szemünk van és így ismeretlenül, interneten keresztül beléjük látunk h igen ott a baba. DE a legjobb h ezeket a "tüneteket" amiket felsorolnak kb szex után nekik már 3 nappal később jelentkeznek. Vicces. Én elhiszem h tényleg vágynak rá vagy nagyon izgulnak h ne legyen de ezért találták fel a tesztet. És ne legyen már oylan marha drága egy 400ft-os teszt ami a sima tesztcsíkos és ugyan olyan jó mint a kazettás. Kár erről mondjuk beszélni mert most besértődnek és lepontozgatnak mert hát az IGAZAT mondod.... :/
2013. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%
Engem a tesztfelrakók jobban idegesítenek. Nem tudom miért olyan bonyolult nekik. Ránézel, van két csík? Akkor pozitív. Egy csík van? Negatív. De ezek nagyítóval, lámpa alatt nézegetik 20 percig is csíkot találnak a halál negatív teszten, és feltöltik, hogy jól látják-e. Erre többen odaírják, igen én is látom, gratulálok, szép csík, boldog babavárást kismama! Aztán másnap meg ír, hogy megjött. De persze az van lepontozva, aki nem keltett benne hiú reményeket.
2013. máj. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!