Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csináltál/csinálnál a gyereked...

Csináltál/csinálnál a gyerekednek külön adatlapot az iwiwen?

Figyelt kérdés
Mi erről a véleményed, amikor a szülők pl. a pár hónapos babájuknak csinálnak ilyet?
2009. okt. 7. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Valahogy nem tartom "normális" dolognak. Ugyanúgy azt sem, amikor valaki a kutyájának csinál adatlapot, minek?! Na, lehet lepontozni... :)

Pár képet felraktam a sajátjaim közé a piciről és ennyi.

2009. okt. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
nekem van oda tettem fol kepeket!szerintem majd csinal maganak a nagy lesz!
2009. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
elozo vagyok!amugy meg mindenki azt csinal amit akar,te miert masokkal torodsz?ne sertodj meg de komolyan mondom v.kinek ez igy jo v.kinek ugy!azt kivanom ez legyen a legnagyobb bajod!pusszantas:))))
2009. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
én pl. a kutyámnak csináltam, a gyerekemnek meg majd csinálok, ha ő akarja.talán kisóvodás korában.
2009. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A babámnak nem. Az én oldalamon van fent róla mappa, de le van zárva, csak ismerősök láthatják.
2009. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Én csináltam neki. Szerintem aranyos.
2009. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ez az egész iwiw egy nagy baromság, és semmire nem jó, csak, hogy hiszékeny emberek felteszik a telószámukat, lakcímüket meg mindent.

Úgy tudják ma már ellenőrizni az embereket, hogy a sok barom magától adja meg az adatait.

2009. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Én is csináltam neki. Főleg azért, mert a család messze lakik tőlünk, és így tudják követni a fejlődését. Blogot is vezetek neki, emiatt.
2009. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Csináltam, de 2 év után rájöttem, hogy felesleges, szinte sosem léptem be, így töröltem. Épp elég 1-1 kép az én adatlapomon. Magamról sincs több albumnyi..
2009. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2009. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!