Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kapnék mire számithatok?

Mit kapnék mire számithatok?

Figyelt kérdés
1 éve regisztrált munkanélküli vagyok és másfél éve nincs munkám és nem dolgoztam még de nekem 30napot le kell dolgoznom hogy ne kapjak felszólitást és ha nem dolgozom le mert nincs hol akkor mi történik és egyedülálló anyaként csak mint kapnék Miskolcon
2013. jún. 3. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ártana munkát keresni. Jelentkezz a munkaügyiben közmunkára, gondolom most azt a kb. 22 ezret kapod. De úgy tudom, hogy az csak 1 évig jár.

Egyedülálló anyaként az egyedülállóknak járó emelt összegű családi pótlék jár, kérhetsz gyermekvédelmi segélyt, de azt egy évben kétszer adják, kb. 6 ezer forint Erzsébet-utalvány, esetleg lakhatási támogatást kérhetsz, de azt kérhet mindenki nem csak egyedülálló. Nincs külön egyedülállóknak fenntartott segélyek, támogatások, csak az emeltebb családi pótlék.

Megyeszékhelyen laksz, keress munkát, aki akar, talál!

Érdeklődj az Auchanban, ilyenkor mindig keresnek részmunkaidőre is pénztár-hostesseket, eladókat a nyári szabadságolások miatt.

Egyedülálló anyaként, egyáltalán miből tartod el a gyermeked? Gyerektartásból?

2013. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!