Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 hónapja született meg a...

9 hónapja született meg a második gyermekünk,10 éve vagyunk együtt. Heti hányszori szex lenne "ideális"?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyire mindkettőtöknek igénye van.
2013. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát vérmérséklet kérdése


napi 3 - évi 1 között valahol :-)

2013. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy ideális. nekünk még nincs baba de nekem nincs különösebben nagy étvágyam igy kb havi 5-6 alkalom van. A férjem többször ki van elégitva más módon. Viszont ismerek olyan 2 gyerekes párt ahol a heti 5 még mindig simán meg van.
2013. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi 8 éve vagyunk együtt,2 gyerekünk van(5,és 1 évesek)hetente 1X-2x,de van,hogy egyszer sem.A párom rengeteget dolgozik nincs igazán alkalom rá.De én egyébként j
2013. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vége lemaradt.Tehát én jól elvagyok így,nem hiányzik,hogy többször legyünk együtt.Sokszor jól esik csak összebújni.
2013. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


persze tudom, hogy sok dolgot is függ. Csak kíváncsi lettem volna, hogy ti hányszor vagytok együtt két gyerek és munka mellett a párotokkal.

2013. jún. 28. 06:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami mindkettőtöknek ideális,mi lassan 4 éve vagyunk együtt,2 éve kisfiunk van,naponta kétnaponta együtt vagyunk,sőt van olyan,hogy napi 2szer is,ez fáradtságtól,és hangulattól is függ,és nem megszokásból,hanem nekünk ez az igényünk,no de valaki havi 1el is el van

23L

2013. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!