Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan készülődtök a gyerekekk...

Hogyan készülődtök a gyerekekkel a karácsonyra?

Figyelt kérdés

1 éves a kisfiam,tehát túl sokat még nem fog belőle érteni,de szeretnék "komolyabb" ünnepi készülődést mint eddig.

Amíg ő nem volt meg,volt,hogy fánk sem volt. 11 évig minden karácsonyt és szilvesztert végig dolgoztam. Egyébként sem voltam odáig a kötelező "szeressük egymást mert ünnep van" hajcihőtől. De ezt a kis mazsolát nem foszthatom meg a karácsonytól.

Ma beszereztem egy adventi naptárt. Mit lehet még tenni? Ötletek? :)


2009. okt. 15. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm kislánya 1 évesen úgy díszítette a fát,hogy apró darabokra tépett egy papírzsebkendőt és felszórta a legalsó ágra!Olyan boldog volt,hogy részt vehetett benne,pedig biztos ő se értette,mi történik.

Úgyhogy gondolom,az "együtt"-ön van a hangsúly.

Persze nem lehet ilyen kicsivel díszeket festeni,lehet,az előkészületben nem tud segíteni,de majd az ajándékbontásban...

2009. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Karácsonyra vagyok kiira, úgyhogy készülök ezerrel :-) Babaruhák meg ilyenek :D

Szerintem csinálj jó illatot a lakásban, (narancsba szurkált szegfűszeg isteni) dekoráljátok ki a lakást mindenféle karácsonyi dolgokkal. Mi mindig így csináltuk amikor kicsi voltam.

30heteske

2009. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor szép ajándékot hoz a jézuska. :)

Én csak néhány dologra emlékszem gyerekkoromból,de azokat nem lehet egy ekkora gyerkőccel csinálni. De majdcsak kitalálunk valamit. :)

Köszi a válaszokat! :)

2009. okt. 15. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Mi közösen díszítjük ki az ablakokat, karácsonyi dalokat énekelek - ő meg táncikál rá:) -, karácsonyi mesekönyvet nézegetünk. Az én tündérem 16 hós lesz akkor, úgyhogy egyenlőre ennyi lesz a repertoár. Szép készülődést Nektek!
2009. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nektek is! :)
2009. okt. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!