Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az egyszeri anyasági segély...

Az egyszeri anyasági segély igényléséhez, az orvostól kell az igazolás, vagy elég a kiskönyv másolata?

Figyelt kérdés
SZTK-s rendelésre járok.

2013. júl. 2. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is SZTK-s vagyok, és kaptam igazolást a nődokitól!
2013. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megnéztem a formanyomtatványt és ezt írja:


A terhesgondozást végző orvos által kiadott igazolás a terhesgondozáson való részvétel számáról.

2013. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szülés után a kórházban, a záróval együtt az orvos adta ide nekem.
2013. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kiskönyvet senki nem kérte, nem is nézték a pecsétet. Csak az orvosi igazolás kellett, amit a kórházban adtak.
2013. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szülés után kell kérni?
2013. júl. 2. 09:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha jössz haza majd a kórházból kapsz a záróddal együtt egy igazolást h megjelentél a kötelező 4 orvosi vizsgálaton. Kérned sem kell majd. :)

5hónapja szültem

2013. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ha szólsz az orvosnak. Az enyém simán elfelejtette volna, pedig fogadott volt az elejétől kezdve.
2013. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. júl. 2. 09:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom megszültél-e már azóta, de nekem nem adtak a kórházba. Nekem a dokitól kellett kérnem akihez jártam a terhesség alatt (sztk-s). Ő adott egyet, de ma kiderült az intézésnél, hogy nem jó, mert valami pecsét hiányzott róla. Így elkérték a kiskönyvemet, azt lefénymásolták. Azt mondta az ügyintéző, hogy ez is tökéletes nekik.
2013. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az orvost és azt mondták, hogy a kórházba kapok igazolást, de ha nem adnak, menjek vissza és ők adnak.
2013. júl. 8. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!