Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek kifordult a köldöke...

Akinek kifordult a köldöke terhesség alatt?

Figyelt kérdés

2 hete szültem és kifordult a köldököm a terhesség alatt. Még van egy kis hasam de a köldököm még kinnt van :S

Nektek mikor ment vissza? Vagy ez már igy fog maradni????

Nagyon zavar...



2013. júl. 7. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is kifordult a terhesség alatt, az első után gyorsan visszament a hasam és így a köldököm is, a második után már tovább tartott, pár hét volt, nem emlékszem, hogy pontosan mennyi. Viszont nem záródott be teljesen az egyenes hasizmom, ezért a köldököm felett rögtön egy kicsit még mindig kiáll a hasam egy kicsit sajnos. Egy éve szültem a másodikat. A köldököm sem ment vissza a terhességek előtti formájába. Most újra babát várok és már előre félek, hogy milyen lesz a hasam a szülés után. :(

Pedig normál testalkatú vagyok és mindkét terhességnél 11-12 kilót híztam.

Ne aggódj, szerintem vissza fog menni, csak még kell neki egy kis idő. Én a szülés után használtam hasleszorítót is, nem szabad túl sokáig, mert akkor nem dolgoznak az izmok.

2013. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Én is a 2. babámat szültem. És nekem is kiáll a köldököm fölött a hasam és kemény... szóval olyan mintha nem zsir lenne hanem az "izom" állna ki. Az első babám után nem volt ilyen...

Köszi a válaszod és

Boldog babavárást Neked :)

2013. júl. 7. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyenes hasizom záródása olyan 6-8 héttel a szülés után várható. Ezt tudod magadnak ellenőrizni.


http://www.youtube.com/watch?v=b7CGq499wAg


Van még idő a regenerálódásra, ne aggódj!

Első voltam.

2013. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!