Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek striás a bőrük?

Anyukák, akiknek striás a bőrük?

Figyelt kérdés
Màsfél éve szültem, nagyon szétcsattogott a bőröm. A derekam leginkább. Ti milyen fürdőruhát vesztek fel? A 2 részesben nagyon lehet látni a csìkokat. Ti emiatt egyberészest viseltek, vagy nem zavar a strandon?
2013. júl. 25. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem igazán érdekel. Anyuka és feleség vagyok, nem azért megyek a strandra, hogy megbámuljanak. Na viszont ha kötényhasam lenne, biztos hogy nem vennék fel kétrészest, mert az már engem zavarna.
2013. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meg NŐ vagyok. Magamnak akarok megfeleni elsőnek sutána a férjemnek.

Ha magamt elfogadtam nyílván a közérzetem is jobb, s ezt a férjem is értékeli!

Jól esik ha megnéznek a strandon!!! Van striám egy kevés..naés?? Senkinek se tűnt fel eddig.


Csinos anyuka vagy és feleség. És az anyuka plusz feleség szerep nem jogosítfel arra, hogy elhagyd magad! :-)


A striák meg csak striák...:-)

2013. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én trikinit viselek. Felvehetném a bikinimet is, de az egybe fürdőruha magabiztosabbá tesz a strandon.

Pont ott takar 100% ahol kell:)

2013. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az egy részes mellett döntenék, hasonló gondjaim voltak nekem is az első gyerek születése után. Ajánlottak nekem egy kréme a patikában rá, reconstria a neve, ez a striák többségét teljesen eltűnteti, de volt amit nálam csak kihalványított, de így meg észre se venni a strandon.. Na azóta lehet kétrészesem is :) Annyira szép fürdőruhákat lehet már kapni, sajnálnám ha nem hordhatnám amelyik megtetszik :)
2013. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!