Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok naptejet? Ultrasze...

Ajánlanátok naptejet? Ultraszenzitív bőrre,50+, könnyű felvitel, ne fogja meg a ruhát. Ár nem számít.

Figyelt kérdés

Már szívtam 1-2 "olcsóbb" naptejjel, majd' lenyúztam szegények bőrét, a másik meg fogott.

14 hónapos és 5 éves. Az 5 évesnek van "hófehérke" bőre.


2013. júl. 26. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

La Roche Posay 50+

[link]


Én ezt vettem a Lányomnak. Előtte mindentől tarjagos lett a bőre. Ettől viszont gyönyörű! Gyógyszertárban vettem, közel 6000Ft volt, de volt hozzá ajándék napozás utáni krém. Nem olcsó, de csak ajánlani tudom!

Ezen kívül még a Babé-nak vagy a Vichynek van kimondottan érzékeny gyerekek számára kifejlesztett napteje, de ezek sem olcsóbbak, mint a La Roche! Mindenképp gyógyszertárban érdeklődj!

2013. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt használjuk mint az első válaszoló. Nagyon jó, egész pici kora óta ezzel kenem, semmi baja nem volt. Hát igen az ára elég húzós, de nálunk nagyon sokáig elég.
2013. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ez csak 30-as faktorú, de bőven elegendő is, természetes növényi alapú, UVA és UVB elleni védelemmel etra vízálló és szépen lehet vele barnulni is. Van krém változata is. Nekünk és az ismeretségi körben nagyon bevált.
2013. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az ar nem szamit es otthon lehet kapni akkor a sudocream-nek van 50-es faktoru habja babak es kisgyerekek szamara. Nagyon de nagyon jo es mivel nem krem hanem hab allagu igy teljesen beszivodik es nem tapad. Tengerparton ez volt az egyduli termek amihez nem tapadt hozza a homok bekenes utan mert annyira beszivja. Vizallo, antiallergen es nagyon jo. Angliaban elunk es itt barhol lehet kapni. Tesco, gyogyszertar, bababoltok... Nezzd meg hatha otthon is van a Tescoba. Sokaig eleg. Nekunk 2 het tengerparti nyaralas utan meg mindig felig van benne pedig naponta 2-3-szor is kentem a gyerekre.

Igy nez ki:


[link]

2013. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a LRP naptejet ajánlom. Drága, de megéri az árát.

Babe-t ne vegyél, alig lehet kenni.

2013. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!