Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek szülés után...

Anyukák, akiknek szülés után NAGYON durván hullott a hajuk, hogy éltétek túl?

Figyelt kérdés
Mindig is küzdöttem a hajhullással, kevés hajam volt, terhesség alatt végre vmennyit rendeződött, de tudtam hogy ez a hormonok miatt van és szülés után ki fog hullani. Most annyira kevés hajam lett, mint még soha. Legszívesebben ki se tenném a lábam a házból, tiszta depis lettem. Kb mikor fog valamelyest rendeződni? 3 hónapja szültem, kb 2 hónapja hullik.
2013. aug. 1. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj az off-ért, de ugyan így vagyok, pont ma akartam kiírni egy ilyen jellegű kérdést... Nagyon hullik a hajam és nem tudom van-e értelme venni ilyen-olyan "csodaszereket"...


Egy 11 hetes kiscsaj anyukája :-)

2013. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Menjetek el a bőrgyógyászhoz (oda nem is kell beutaló).


Engem elküldött vérvételre (a háziorvosét vittem mert előtte nemrég voltam, azt mondta neki ez nem elég). A cink a béka popója alatt volt. Kaptam rá tablettát, aztán nekem is hol jobb hol rosszabb, kipróbáltam mindenféle terméket én is.


Ismerősi körben is van akinek a sima Biovanne segített, nekem az kevés volt...

Még mindig nagyon hullik, úgyhogy elmegyek még kivizsgálásra, mert valami lehet a háttérben.


Szóval azt javaslom, hogy többezer ft elköltése előtt menjetek el a körzeti bőrgyógyászhoz.

2013. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Off..hát akkor ha lesz rá lehetőségem én is elszaladok a dokihoz :(

3 hós baba anyukája

2013. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem csomókban hullott, igaz, nekem elég sok, sűrű hajam van, de akkor is ijesztő volt. Nem hatott rá igazán semmi. Ezt a természet rendezi. Azért elmentem vérvételre, de nem volt semmi hiányom, minden ok volt.
2013. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nehezen. :(

6 hetes volt a lányom amikor elkezdett hullani a hajam, de marokszámra, nem mertem hajat mosni meg fésülködni. Egy ideig ugye nyugtattam magam, hogy persze, tudom lehet ilyen, majd elmúlik, de amikor már 4. hónapja hullott, és elől teljesen felkopaszodtam mint a Mickey-egér, hát már sírtam hajmosás közben. Revalidot szedtem végig, úgyhogy ezt tuti nem hatott semmit, barátnőm ajánlott egy sampont, ami neki használt pár alkalom után megállt a hajhullása. Úgyhogy ln is vettem, és nekem is pár alkalom után teljesen megállt a hullás. DE hogy ez attól volt, hogy használtam, vagy már egyébként is megállt volna nem tudom. Az viszont biztos, hogy az új hajszálak növését elősegítette, nagyon hamar visszanőtt, biztos vagyok benne, hogy ahhoz köze volt!

Kicsit drága, de nagyon sokáig elég! Még most is használom néha, szeretem!

[link]

2013. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 éve szültem, babám kb. 3 hós kora óta hullik, de elmondani nem lehet, h mennyire. Napközben többször is átfésülöm a kezemmel,h kiszedjem az épp kihullani készülő hajszálakat és a látvány...borzalmas. Most csináltattam vérképet, bőrgyógyászhoz én is elmegyek.
2013. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek hullik a haja szülés után. Nekem azt mondta a védőnőm hogy ami terhesség alatt nő (nekem nagyon sűrű lett a hajam)az hullik ki most ez természetes. Én szedtem tovább a gravidát nem is ártott egy kis vitamin feltöltés mindig kevés a vasam 1-2 hónap és abbamaradt a hajhullás. Hajmosáskor csomókban jött tényleg dúrva volt. Egyébként azt mondják nem kell semmi csodaszer rendeződik. Ha nagyon zavar menj el bőrgyógyászhoz várjuk mit válaszolt!11 hós kisfiú Anyukája
2013. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak 6 hós korában kezdett hullani, de nekem is felkopaszodott. Kb. másfél éves volt már a gyerek, amikor mérgemben levágattam és Bánfi hajszeszt kezdtem használni (addig mindenféle vitamint és kencét kipróbáltam). Vagy ez hatott, vagy az, hogy gyanúsabban az, hogy abbahagytam a szoptatást, de 2 hónapra rá tele volt a fejem új hajakkal.
2013. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én vashiányos voltam terhesség alatt, gondolom most is az vagyok. De nem merek vasat szedni mert a babámnak szorulást okozott. Femibiont szedtem. Gravidàt szedek. Meg varga hajcsepp. Ja, és 2 nap után ugy zsirosodik. Undorito. Terhesség alatt meg kibirt 1,5 hetet is
2013. aug. 1. 12:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Szülés után 1,5 évvel voltam mikor azt mondta a fodrász hogy sok kis új hajam van! Akkor állt helyre és kezdett növögetni!:)
2013. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!