Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyedet mi a alapján tudom...

A gyedet mi a alapján tudom kiszámolni. Márciusra v. ok kiirva és elküldtek a munkahelyemről, jelenleg sem dolgozom bejelentetten. Egyáltalán jár valami az alanyin fölött?

Figyelt kérdés
2008.áprilisától-decemberig 64nap,2009-ben 70napot dolgoztam am.kiskönyvvel és közben járt a munkanélkülisegély azokon a napokon amikor nem dolgoztam.2009.junius.19-2009 augusztus 1-vel szünt meg a bejelentettem ami 4órás volt és 41 napig tartott.
2009. okt. 26. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos csak gyest fogsz kapni a leírtak alapján. :-( Azt meg számolni nem nagyon kell. Durván 25ezer nettóban havonta + járni fog a családi pótlék is. Így durván 38 ezret kapsz majd.
2009. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak gyest fogsz kapni. 28e körül van most ha jól tudom.
2009. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!