Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is úgy vettétek észre,...

Ti is úgy vettétek észre, hogy mostanában több fiú gyerek születik? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Környezetemben, neten olvasva is ezt tapasztalom. Egy használtuha boltban dolgozom, és itt is szinte csak fiú ruhát kereső anyukák jönnek be. Az utcán is csupa-csupa kisfiút látok.
2013. aug. 12. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
passz nekem 3 lányom van és a pocaklakó is lány lesz :-)
2013. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak lányom van. A barátnőmnek is most született lánya és a rokonságban is lányok születtek az elmúlt pár évben.
2013. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

Nem tudom, szerintem sok a lány is ha a parkot nézem.

A környezetemben több ugyan a fiú, de ez még nem jelent semmit.

Fiút könnyebb "legyártani".

A ruhaboltban meg lehet hogy olyanok vannak, akik még egy lányt felöltöztetnek, de a fiúnak jó a "szar" ruha is, nem kell divatoznia, meg eleve jobban tönkre is teszi.

2013. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pont most csodálkoztam el raja, hogy a környezetemben pont 6 fiú és pont 6 lány született eddig idén. :)
2013. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálunk vegyesen vannak de a lányok többen vannak még nekem is lányom van és idén született. :)
2013. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is több a fiú.Illetve csak fiú.

Májusban született a 2. nekünk, a kórházi szobában 4-en voltunk mindenkinek fia volt.

Hogy miért van nem tudom.

2013. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem 2 lányom van és 1 fiam (3hónapos)
2013. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Fiaméknál a bölcsiben sokkal több a lány a 2-3 éves korosztályban jelenleg több a lány.
2013. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom hogy még a celebek között is csupa fiú van. Nekünk mindegy volt, hogy egészséges lány legyen:)) lány lett.
2013. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Játszóteres kis társaságunkban 6 csajra jut egy kispasi :-)
2013. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!