Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor vásároltatok először a...

Mikor vásároltatok először a babátoknak? Mit vettetek először? A teljes kelengye mikorra volt kész?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

7 hetes voltam,akkor voltam nőgyógyásznál,aki igazolta a teszt állítását,párom velem volt,hazafele bementünk a tescoba,és nem tudtam nem betévedni a babás részre,vettünk egy édes kis macis tipegőt.

Teljes kelengye szülés előtt 1 héttel lett csak kész,mert babakocsit csak akkorra sikerült leszállítatni (elsőre megsérült szállitás közben,vissza kellett köldeni)

2013. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20 hetesen kezdtünk vásárolgatni, előszőr a kiságyat és a babakocsit vettük meg. Most 28+5 hetes vagyok, pár apróság kivételével minden megvan. 2 hét múlva rendezzük be a szobát, most épp a fal dekorálását csináljuk.
2013. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy megtudtam, hogy állapotos vagyok azonnal, kb 4 hetes voltam. 20 hetesen már kész volt a szobája, és megvettünk mindent. Utána már csak kiegészítettük a ruhatárát és vettünk sok olyan dolgot ami felesleges volt :)
2013. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 hét körül vettem meg a lányomnak a babakocsit és a hordozót, ágyneműgarnitúrát. A fiamnak később, mert sokminden megvolt már, inkább csak ruhácskákat vettem. Ja nem, babakocsit, mert az előzőt gallyratették az ismerősök, akiknek kölcsönadtuk, azt is kb. 20 hetesen.:)
2013. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első babánál kb 10 hetesen vásároltam először. A 20. hét után egyre több ismerőstől kaptunk ruhákat, babakocsit, mérleget, így kvázi kész volt a kelengye 99%-ban a 30. hétre.
2013. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor az orvos megerősítette a terhességet (6. hét), nem bírtam magammal, és pár body-ra beruháztam. Aztán apránként veszegettük a dolgokat, és sok mindent kaptunk is. Kb. a 28-30. hétre lett meg minden, és a babaszobát is akkorra fejeztük be. Onnan csak azt kellett már megvenni, ami nekem kellett a kórházba.

A mostani babámnak még semmit nem vettem, minden megmaradt a tesóról, majd ha elkezdek mosni-vasalni, meglátom, hogy kell-e még valami.

24 hkm

2013. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!