Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most tényleg nekem kéne...

Most tényleg nekem kéne emiatt rosszul érezni magamat?

Figyelt kérdés

Beszélgettem ma FB-n,az egyik ismerősömmel.Kérdezte hogy vagyunk,mi ujság stb...

Megkérdezte,hogy megéri e itthon lennem a babámmal anyagilag.

Mondtam neki,hogy nem panaszkodom,hiszen előtte dolgoztam,és most a GYED-em 100 ezer ft felett van.

Hát teljesen kikelt magából,hogy ez mekkora szemétség,és hogy ő mennyit dolgozik és így se kap havonta ennyi pénzt stb...

Most ez az én hibám?Komolyan nem értem miért rám haragszik emiatt!


2013. aug. 20. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vegyed rozsnéven. Nekem is volt egy hasonló eseten aztán pár hét múlva kiderült, hogy az illető nagyon szeretett volna gyereket csak nem jött nekik, és közben kirúgták.

Mérges volt a világra, nem rád.

2013. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

A GYED-et nem a szép szemekért osztogatják, gondolom akkor a fizetésed is szép nagy összeg volt és évekig jó sokat toltál be az államkasszába.. Na ezt sokan nem látják, csak azt, hogy hűdeigazságtalan.

Ne foglalkozz vele, az ilyet úgysem győzöd meg.

2013. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne érezd emiatt magad rosszul! Miért lenne a te hibád? :) Nyugi! :)
2013. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!Én is így gondolom,hogy ez nem az én hibám.

Igen szép fizetésem volt,és elég sokat dolgoztam érte.

Csak rosszul is éreztem magam,mert azt mondta,hogy én a semmitevésért kapok havi 100-at,ő meg a sok munka miatt...

2013. aug. 20. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Ez meg sajnos tpikus magyar hozzá állás senki sem dolgozik annyit mint én olyan kevés fizetésért.


A fiatal szidja a nyugdíjast a nyugdíjas a fiatal egyetemistát stb.


Nem kell ezekkel foglalkozni.

2013. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Dehogy a te hibád, csak irigyek egymásra az emberek, ez van!

Én jóval kevesebbet keresek, mint te, de mégis itthon voltam 3 évig, ami ugye 1 év gyes, jól kijöttünk, mert a férjem keres, emellett mezőgazdasággal is foglalkozunk! Így jól kijöttünk anyagilag, mindenünk megvan! Rám meg azért irigykedtek, mert maradtam gyes-en itthon!

2013. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!