Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megosztaná velem tapasztalatai...

Megosztaná velem tapasztalatait az a kismama, aki beadatta már a H1N1 elleni oltást? Volt mellékhatása?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, én nem akarom beadatni, szóval nem kell, hogy lebeszéljetek róla. :) Csupán érdekel, hogy aki már beadatta, azt mit tapasztalt utána.
2009. okt. 30. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hete kaptam meg az ég világon semmi bajom! Eléggé veszélyeztetett vagyok mert a párom sokat utazik szerte a világban! Nekem a háziorvos és a nődoki is javasolta.
2009. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hány hetes terhes voltál akkor?
2009. okt. 30. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
22 hetes
2009. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És a babáddal is minden rendben előző?
2009. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen,a babával is minden rendben!

Úgy unom már ,hogy azért kéne szégyenkeznem mert beadták az oltást!Érezzem magam felelőtlennek?

És ha nem kapom meg ,elkapom és ne adj isten történik valami?Akkor mi van!?Ördögi kör!Ezért nem kéne azokat kritizálni ,leszólni mert volt aki beadatta!Most mi is kezdjük az oltás mellett lobbizni?Nem,nem ilyet még itt nem olvastam csak a sok leszóló hozzászólást azokra akik beadatták!KÖSZÖNJÜK NEM KÉRÜNK MÁR BELŐLE!!!

Mindenkinek szíve joga eldönteni ,hogy szeretné vagy sem.Elvégre felnőttek vagyunk.

2009. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így van, mindenki döntsön saját maga! Köszi a válaszokat!
2009. nov. 4. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

21:05-ös vagyok újra. Lehet, hogy nem nekem szántad ezt a választ utánam lévő, de magamra veszem!

Nem ítélkeztem, nem bántottalak, csak megkérdeztem hogy van a babád! Szerintem iszonyatos dilemma ez minden gondolkodó, életét és szeretteit féltő embernek!

2009. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!