Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ha még mindig úgy...

Normális ha még mindig úgy gondolom nekem nemkell gyerek?

Figyelt kérdés
Régen 13-14 éves koromban mindig azt mondogattam,hogy nekem soha nemlesz gyerekem mert egyszerüen nem akarok.Mindenki azt mondta hogy majd 5-10 év múlva már máshogy fogom gondolni. Na most már elmúltam 20, de még csak a gondolat sem fordul meg a fejemben hogy nekem gyereket kellene szülnöm.Meg azt is furcsának tartom magamon,hogy minden nő úgy elvan ájulva a kisgyerekektől,hogy húú milyen aranyos, cuppognak nekik meg ilyesmi..Alapjába véve én is aranyosnak találom őket de amikor meg sirnak vagy rosszalkodnak egyszerüen idegesitenek. Szóval messziről jó nézni őket,de saját nem kéne. Más is van igy ezzel vagy csak én vagyok ilyen furcsa?
2013. aug. 25. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Persze,hogy normális sok ember van aki nem vágyik gyerekre.
2013. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor megnyugodtam,mert a környezetemben mindenki úgy tekint rám ezmiatt mint egy földönkivülire aki egy másik dimenzióban él..
2013. aug. 25. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Én 26 évesen szültem az elsőt, van aki még ennél is később jut el odáig, hogy babát szül, szóval van még időd neked is, hogy kialakuljon benned az anyai ösztön. Nincs ezzel semmi baj, ha 30 évesen akkor majd 30 évesen szülsz, ennyi.
2013. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát de én nem gondolom úgy hogy akár 30 évesen szülni fogok. Egyszerüen irtozom a gondolattol,hogy pelenkát cserélgessek meg nagyon nagyon tud idegesiteni egy gyereksirás főleg amikor nem hagyja abba az istenért se. Olyan gorombának érzem magam ezmiatt. Volt,hogy a kezembe adtak egy gyereket,az az igazi babaillat tetszett nekem is,de alig vártam hogy kivegyék a kezemből...megnéztem,láttam hogy aranyos,de onnantól inkább átadtam másnak,én nem láttam benne semmi különlegeset...
2013. aug. 25. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem akarsz gyereket, ne szüljél. De lehet, hogy amikor megjön hozzá a kedved, már késő lesz, azért ezt gondold át. És ha esetleg találkozol majd egy férfival, akit nagyon szeretni fogsz és ő mindenképpen szeretne gyereket, akkor se szüljél, csak ha te is akarod, mert belezavarodsz.
2013. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
En is igy voltam vele mindig, hogy nekem nem kell gyerek. Ha lattam egy kutyat az utcan, megsimogattam, eljatszottam vele, de sajnos meg hasonlot sem ereztem amikor gyerek kozeledett hozzam. En is azt hittem, hogy ez soha nem fog valtozni. Most vagyok 28, es most kezdtem lassan erezni, hogy lehet megis csak szeretnek gyereket, sot mar tudom hogy igen, iagz csak egyet :D Szerintem teged is a maga idejen utol fog erni ez az erzes, meg fiatal vagy :)
2013. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam mint te...Most 2 gyerekem van és 26 éves vagyok,pedig el sem tudtam volna képzelni:-)Teljesen más a saját gyereked mint a másé,engem más gyereke,gyerekei a mai napig idegesítenek,most sem lettem az a tipikus minden gyerekhez oda rohanó jaj de kis cuki vagy"tipus"A sajátjaimat pedig mindennél jobban imádom,ők az életem értelmei:-)
2013. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akartam gyereket, nem is érdekeltek a gyerekek. Nem tutujgattam őket, nem kerestem a társaságukat. A csecsemőket sem szívesen fogtam meg.

31 évesen ismertem meg a férjemet, és 35 ill. 37 évesen szültem. Imádom őket, de más gyerekekkel ugyanolyan visszafogott vagyok. Nincs ezzel baj, az ember változok, de nem mindenben. Ha egyszer úgy érzed eljött az idő gyerekvállalásra, akkor hajrá, de ha nem jön el az az idő, akkor töltsd ki mással az életedet, utazás, munka, hobbi stb. Ettől nem vagy rosszabb, vagy kevesebb, mint a gyerekimádók.

2013. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
63%
Én pont ilyen barátnőt szeretnék magamnak, csak az a baj, hogy ilyen nem létezik. Előbb-utóbb mindenkiben elindul a biológiai óra. Vagy ha nem, akkor kutyával vagy macskával kompenzálja, az se jobb semmivel.
2013. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!