Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan könyvet,...

Ismer valaki olyan könyvet, amiből kisgyereknek lehet mesélni a születésről? Régen láttam egy olyant, hogy az apa egy szeretet-magot ajándékoz anyának, azt elültetik és abból fejlődik az új élet. Ezt keresném konkrétan, de más ötleteket is várok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a sehany eves kislanyt vettuk meg, de egyaltalan nem erdekelte a lanyomat
2013. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi is azt vettük, amit az első válaszoló. Állandóan azt kell olvasnom a lányomnak. :D
2013. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

amit írtál, azt nem ismerem.

de van egy másik, hátha az is tetszik :)


[link]

2013. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

így van

a sehány éves kislány és az ida ,peti,picuri


mindkettő megvolt nekem kicsi koromban :)

2013. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A sehányéves kislány. Már nekem is megvolt gyerekkoromban, de sajnos a sok költözésben elveszett. Így megvettem a kisfiamnak. Imádom azt a történetet. Úgy kerek,ahogy van. Gyerekként soha nem vetett fel bennem további kérdéseket, teljesen kielégítette a kiváncsiságomat a könyvben leírtak.
2013. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a Sehány éves kislány volt meg és a lányomnak is azt fogom majd mesélni.

Ez a Peti Ida és Picuri is megvolt, a szüleimtől kaptam, aranyos történet, de a Sehány éves kislány szerintem verhetetlen.

2013. aug. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor ez en lanyom az egyetlen akit nem kotott le??? Pedig imadja a meseket.

O azt szerette ha en meselek neki a hugarol.

2013. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zabmester ***** válasza:
Beállok én is a sorba, A sehány éves kislány mindent visz :) Nekem is megvolt gyerekkoromban, amikor öcsém született, akkor vette meg anyukám. Sajnos az a példány nekünk is elveszett valahol, úgyhogy meg kellett vennem újra. Egyrészt nagyon szépen meséli el a gyerekeknek, hogy honnan is érkezik közénk a kisbaba, másrészt olyan szép képek vannak benne, hogy nekem az az etalon illusztráció terén.
2013. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hány évesen olvastátok először a gyereketeknek a Sehány éves kislányt?

Én is emlékszem rá kiskoromból, be fogom szerezni, bár nálunk eddig nem merült fel a téma…

2013. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!