Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki 2014 márciusában fog szülni?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Hanyadik hètben jàrtok? Hol fogtok szülni?
2013. aug. 27. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia 11+4 vagyok, elvileg március 12, de ez szerintem majd a 12. heti UH után még kicsit módosul.

2,5 évet vártunk rá, nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen.

A hányingerem elmúlt, a mellem is csak néha feszít. Tök jól vagyok, az állandó aggódást leszámítva.

9+4 hetesen láttam utoljára, járt keze-lába, vert a szíve 28 mm volt az ülőmagasság.

Szent Imrében Budapesten fogok szülni.

2013. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gyönyörűséges ***** válasza:

Szia, meg nincs meg a szules pontos datuma, 13 hetes vagyok, ma voltam uh-on minden ertek jo, 64 mm a crl. Kislany lesz, mar ezt is meg tudtak mondani. O lesz a masodik lanyunk. Debrecen klinika.

Kis emelyges, etvagytalansag, es fejfajas van.

2013. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!!!

Én, most karácsonyra vagyok kiírva :-) Klinikán fogok szülni. Nekem nagyon jó az orvosom, de karácsonykor nem lesz bent:-(( Nagyon félek, más orvost nem ismerek. Nektek ki az orvosotok???

2013. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!