Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pelenkás babának ha nem body,...

Pelenkás babának ha nem body, akkor mi?

Figyelt kérdés

Kisfiam 19 hónapos, és egyre nehezebben kapok rá bodykat. Viszont az jó, és hasznos, mert tartja a pelenkát is. Vettem/vennék néhány ujjatlan, vagy trikóujjú bodyt, és akkor a vékony hosszú ujjú felsőket is hordhatná.


Ha nem bodyt használtok, akkor mit? A pelenkára húztok még valamit?



2013. szept. 13. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem húzok semmit a pelusra.Felül póló,vagy atléta és vékony hosszú ujjú.
2013. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de akkor nem olyan kis totyakos a feneke? Lóg rajta a pelenka, nem?
2013. szept. 13. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Én csak nyáron nem használtam bodyt, póló+ kis nadrág, vagy kánikulában (lakásban) csak pelus.


Akkor szoktam alsó trikó+nadrág kombóra váltani, amikor már a szobatisztaságot tanulják, mert akkor úgy könnyebb.

2013. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted,hogy nem kapsz rá? Mekkora a mérete, 92-nél nem hinném, hogy nagyobb. A tesco, auchan típusú helyeken, c&a,tuti, hogy van. Én pl turiztam neki egy párat.
2013. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

98-as ruhákat hord. És két tescot végig jártam és nincs 98-as!

A brendonban sikerült venni csak.

2013. szept. 13. 14:24
 6/9 Jégtánc ***** válasza:
Bugyit kapsz rá ilyen méretben.Nyáron bugyit húztam pelus fölé ha kisruha volt a lányomon.Szóval a megoldás Trikó/ póló és alsógatya.
2013. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. szept. 13. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk volt 98-as body is, Tesco-ból és C&A-ból. Lehet érdemes máskor is körülnézned, hátha csak ki voltak fogyva. Jártam úgy én is, hogy a környékünkön egyszerűen nem volt egyik helyen sem 80-as meg 86-os méret a szezonra való ruhákból... A világ másik végéről végül beszereztem.
2013. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én innen rendelek bodykat. 116-os a legnagyobb méretük.

[link]

2013. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!