Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mam kemény csőrös itató,...

Mam kemény csőrös itató, tapasztalat? Mennyire könnyen jön az innivaló és mennyire lehet tisztítani azt a szelepet benne? A cumis üvegre kapható fület rá lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ilyenre gondolok!

[link]


Tisztíthatóság fontos, mert volt egy másik mamos és brrrrr soha többet, viszont ennek nincs fogója, annak meg volt, azt vajon rá lehet tenni? Mert a cumis üvegre is lehetett külön venni én vettem is akkor és arra szupi volt!



2013. szept. 19. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekünk ez a fajta nagyon nem jött be, pedig szeretem a Mam termékeit. Egyáltalán nem tudott belőle inni a lányom, nagyon béna a kialakítása. Úgyhogy a tisztíthatóságára nem tudok semmit mondani, odáig nem jutottunk el, hogy rárakódhasson valami, mert egyből elmostam mikor láttam, hogy nah most sem lesz belőle semmi :)

De a kedvedért most rápróbáltam a fülecskét, és nem jó, ha rárakod, nem illeszkedik a csőrös rész, tehát folyni fog...

Nekünk a Tommee Tippee itatja jött be, arról viszont tudok nyilatkozni, szépen tisztán lehet tartani, már jó régen használjuk, nincs vele gond...

[link]

2013. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor úgy látszik mindenképp jobb, ha elmegyek a Brendonba, itt nálunk nincs a környéken, viszont van interspar és ott láttam ezt a mam-os itatót, nem is volt vészes, mert 1400 volt, de akkor lehet nem veszek, jó lenne azért ha lenne rajta fogó, vagy rá tudnám tenni.

2013. szept. 19. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen MAM van, és nagyon bevált (a Lányom kb. másfél éve nyúzza minden nap és semmi baja): [link]

Szuperül tisztítható, strapabíró, nem csöpög. És igen, az összes MAM itató kombinálható egymással!

2013. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ezt a mamot is láttam az interspárba :)

A csőre olyasmi, mint a kubunak úgy látom, kububól már ivott a gyerekem és az ment, lehet akkor ebből is tudna.

2013. szept. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!