Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen éjszakátok volt anyukák...

Milyen éjszakátok volt anyukák? Jól aludtatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Végre igen!

Fel kellett kelnem 2-szer, de 1 hetes órákig tartó sírás után végre kijött a lányom foga, így ma már csend volt.

9 hónapos

2013. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jol mint mindig :) 15 hos kislány anyukája.
2013. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a gyerkőc már 8 kor elaludt, mi csak 1/2 12-kor. reggel pedig fél 7-kor kelt. így kicsit keveset. és te?
2013. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20:45-kor aludt el és reggel 7-ig aludt mint mindíg. :) Igen jó. 13 hónapos. (5 hónapos kora óta ilyen jó alvó)
2013. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó, mint az esetek 98%-ban :-) 15 hónapos fiú anyukája
2013. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De érdekes, hogy ilyenkor mindenki babája szuper alvó, mégis tele van az oldal olyan kérdésekkel, hogy mit csináljak, nem alszik a babám, segítsetek, megőrülök a kialvatlanságtól stb.


Én már 10 hónapja nem aludtam végig egy éjszakát sem.

2013. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tele van? kedves utolsó! ez 5!!!!! válasz! tudod hányan írnak ide? hát nem öten!

egyébként,hogy megnyugtassalak, ma mi sem aludtunk,a gyerek nem kap levegőt a takonytól. bár így is meg kell dicsérnem, mert éjféltől ötig hősiesen,csendben fuldokolt szegény :(

2013. szept. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Bocsáss meg, kedves 6-os, hogy jól alvó gyerekem van. Tőlem biztos nem olvastál olyan kérdést, hogy mit csináljak a nem alvó gyerekemmel, mert 8 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. Ne haragudj, de mi nem tehetünk róla, hogy a Te babád rossz alvó.
2013. szept. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jujj,nem kell a vita.

Én írtam már ki ilyen kérdést,ugyanis az én lányom 9 hónapos,és még soha egyetlen egy éjszakát se aludt végig.

Még most is ébred 5-6x,és 2 óránál többet nem alszik egyhuzamban.Hulla vagyok minden reggel,de egyre jobban megszokom.

Irigylem a jó alvó babák anyukáit! :))))

2013. szept. 23. 10:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 éves múlt, és még SOHA nem aludtam egy jót, mióta megszületett. Tegnap pl. csak 1x kelt enni, de sokszor felsírt, forgolódott. Van olyan is, hogy 4x eszik, de van, hogy csak 1x, mikor milyen kedve van. Ez van, már megszoktam.
2013. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!