Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam melegen éjjelre...

Hogyan tartsam melegen éjjelre, ha a takarót folyamatosan lerúgja magáról, és még fel is kel ha be "merem " takarni 16 hós lányomat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hálózsák esetleg? [link]
2013. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is. Valamikor az éjszaka folyamán átmászik a nagyágyunkba, és ott sem bírom betakarni. Akármilyen mélyen alszik, ha betakarom felkel. Egy nagy rugit adtam rá, aminek van ujja, meg talpa is, így nemigen fázik.
2013. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom emiatt alszik zokniban, és régebben trikót is adtam rá, vagy body-t a rugi alá. Amúgy ha kitakarózik, melege van. A lányom 4 éves, világéletében így aludt. Emiatt sosem volt beteg. :)
2013. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem alszik olyan nyugodtan hogy a hálózsák beváljon :( és igen ő is átjön a mi ágyunkra és ott alszik, illetve túr ki bennünket onnan :D
2013. szept. 26. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
2 éves múlt a nagyobbik lányom, őt sem lehet betakarni kb. 2 hónapos kora óta , ezért alszik bady + zokni + pizsi-ben.
2013. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam most atléta, alsónadrág + vastag pizsirugiban alszik. Ő is mindig kitakarózik, 5 mp-ig nincs rajta a takaró. A hálózsákot egyáltalán nem viseli el, így muszáj vagyok beöltöztetni. Nem ébred fel arra, hogy fázna, de mígy vékonyabb pizsamában aludt, visszatértek az éjjeli bepisilések, mióta vastag van rajta, azóta megint szárazok az éjszakák. (2,5 éves)
2013. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!