Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabát szeretnék, de 40....

Kisbabát szeretnék, de 40. éves vagyok! Nem késő már ilyenkor szülni? Marcsi

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 16:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Ezt neked kell érezni, de szerintem nem késő, minden egyre jobban kezd kitolódni.
2009. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

szia! én ugyan 33 éves vagyok, de van egy szobatársam aki 43. Éppen az I. szül. klinikán fekszünk bent, mindketten babát várunk. Ő az elsőt, én a másodikat. 43 éves, van 6db (!) miómája, 16 hetesen vérezni kezdett, azóta fekvőbeteg (21hetes most). egyáltalán nem késő!!!!

Elmondása szerint a hátraléő heteket fejenállva összeszorított térdekkel is kibírja. :)

Mostanra lett egy olyan kapcsolata ami gyerekkel vállalható. Egyébként elvált és volt férje magtalan volt.

Mindenkinek saját szive-joga eldönteni mikor "érik" meg a szülésre.

Én nagyon sok sikert és boldog, egészséges babákat kivánok neked!

2009. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Szia Marcsi! Én 39 vagyok és szeretnék szülni még egy gyermeket, mert van egy 12 éves fiam. Szerintem nem vagyunk öregek! Talán kicsit több vizsgálatra kell elmennünk, kicsit jobban kell vigyáznunk magunkra, de hajrá!!! Nagyon drukkolok Neked!
2009. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Egyik ismerősöm bőven 40 év felett szült. Mára már 5 éves fia van! Sosem késő!!!
2009. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Édesanyám 41 éves volt mikor szülte a húgom(10 éves).párom édesanyja szintén 40 múlt(26 éves).az egyik rokonom meg 44 volt mikor szült(8 hós).

szóval nem késő.

kívánom neked hogy minél hamarabb áldott állapotba lépj,és édesanya legyél.

10 hetes kispasi anyukája

2009. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Anyu engem 46 évesen szült. Nem biológia, hanem önbizalom kérdése. Ha igazán akarod, és a családod érdekel, akkor tojsz másokra, és még ma elkezditek a próbálkozást. :)
2009. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem késő! Hajrá Marcsi!
2009. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
A szomszédom 42évesen szülte meg 3.gyermekét, egy gyönyörű kislányt! :) Az anyuka teljesen megfiatalodott, nem mondaná meg senki a valódi életkorát. Hajrá! :)
2009. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer hallgattam végig egy néni elkeseredett élettörténetét, akinek sosem született gyereke, mert mire oda jutott, hogy vállalható lett volna (férje meghalt katonaként, utána egyedül maradt-hozzászokott a magányhoz, és mire kész lett volna rá, már nem talált maga mellé férfit, illetve már nem tud együtt éln senkivel) "kiöregedett" mondta. És így egy felszínes, üres, értelem nélküli élete volt. 22 éves leszek, 13+4 vagyok, és szurkolok neked!
2009. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Marcsi!ez soha nincs késön.én pár évvel idösebb vagyok nálad és megy gözerövel a babaprojekt.A világ legszebb dolga anyának lenni.
2009. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!