Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti mit szólnátok...

Anyukák ti mit szólnátok hozzá ha az óvó néninek tetoválása lenne?

Figyelt kérdés

Konkrétan a lábán tehát látszatos helyen,de ugye napközben hosszú nadrágban van,tehát a gyerekek nem látják.

Kíváncsi vok a kultúrált véleményekre


2013. nov. 2. 08:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél előítéletes. Nekem a volt főnököm (üzletvezető) szénné volt varrva. Még a superman és a batman jel is rajta volt. Szerintem, ha nem obszcén, akkor semmi baj vele. Pláne, ha napközben nem látszódik.
2013. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi ovónőnknek is van tetoválás a lábán, és látják is a gyerekek. A legjobb ovónő az oviban a gyerekek imádják,őt szeretika legjobban,és látszik,hogy ő is a munkájáért él,rengeteget foglalkozik minden gyerekkel!
2013. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Tőlem lehet ilyen izmos csupa tetkós óvóbácsi is, attól még szeretheti a gyerekeket.
2013. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ez nem előítélet!

Rólam van szó!

A lábfejemen indul és majdnem a térd részéig tart egy nonfiguratív rajz.Most kezdeném az óvónő képzőt és kicsit félek a maradi rétegtől.

2013. nov. 2. 08:45
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szeresse a gyereket és a gyerekem is őt...a többi nem számít- előlem lehet tetőtől talpig kivarrva, ha jó óvónő, akkor mindegy, hogy milyen külsőleg.
2013. nov. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
még emlékszem hogy az én ovonőmnek is volt tetoválás a lábán.bizony nagy melegbe térd vagy halásznacit hordott és látszódott.nem tetoválásról döntik el ezt az emberek.attól még lehet lelkiismeretes óvonő.semmi köze mennyire van szétvarrva :)
2013. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

Bár nekem nincs tetoválásom és nem is tervezek, szerintem sincs ezzel semmi gáz!

Sokkal rosszabb lenne, ha bájos arcú, tejfehér bőrű, egyébként valami vámpírimádó éjszakánként vért ivó és orgiákra járó óvónénitek lenne.


Nem feltétlenül a külső a meghatározó!

2013. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Van neki. Nem a lábán, a nyaki rész alatt a hátán van, általában ruhával takartan, de láttam már. Nem érdekel. A gyerekemmel rendesen foglalkozik, szeret hozzá járni. (Nekem nincs tetoválásom, és nem is tervezek.)
2013. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A miénknek nincs mégsem szeretem, mert érzem rajta, hogy nem igazán szereti a gyerekeket. Szóval ahogyan az előttem írók is mondták az a fontos, hogy szeresse amit csinál, szeresse a gyerekeket a többi csak külsőség. Mondjuk az biztos, hogy ha valaki raszta hajú talpig ki van varrva akkor nehezebben veszik fel óvó vagy tanítónőnek, de szép tetkó biztos nem kizáró tényező.
2013. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

munkainterjúra majd zokniban és nadrágban menj.

de ha megismernek, jó óvónő leszel és szeretnek majd a gyerekek, akkor nem fog senkit érdekelni

2013. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!