Kismamabérlet, hogyan?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni. Jövő héten megyek be az Oephez, hogy igényelhessem a kismamabérlethez az igazolást. ( GYED-en vagyok). viszont az interneten csak olyan információt találok, amik a GYES-en lévők számára hasznosak. Mivel két külön intézményről van szó a kérdésem az lenne, hogy az OEP-hez pontosan milyen papírokat vagy mit kell bevinnem, hogyan zajlik az igazolás igénylése? Köszönöm szépen a válaszokat előre is.

2013. nov. 4. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Kersze egy igazolást a BKV,kismama erlethez.

A BKV oldalán fent van, hogy milyen adatok kellenek hozza.

Ha megkaptad az igazolást, akkor tudsz a BKV-tol 250forintert venni igazolavanykepes bigyót. :)


De a BKV oldalán minden fent van.

2013. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ott meg sem néztem :D Csak a kismamás oldalakon :) Nagyon szépen köszönöm :)
2013. nov. 4. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam köszönöm, de ez a MÁK-os, nekem az OEP-be kellett mennem, de szerencsére nem kértek semmit, csak a taj számom :)
2013. nov. 16. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!