Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereket akarok, de még nincs...

Gyereket akarok, de még nincs itt az ideje! Hogyan mondjak le erről?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék babát, mindenhol babákat látok az utcán és az ismerőseimnél is egyre több a kisgyerek.

Fogamzásgátlót szedek, mégis minden hónapban azt várom, hátha nem jön meg. Párom miatt viszont nem tehetem meg, hogy nem szedem vagy ilyesmi, nem akarom őt átverni.

Januárban végzek a fősulival, s csak utána kezdek dolgozni, úgyhogy anyagilag sem állunk úgy, hogy nagyon nagy megtakarításaink lennének. Hogyan tereljem el a figyelmem erről a témáról? Már annyira belemerültem, hogy terheskönyvet olvastam, terhestüneteket produkáltam, stb.

Anyósjelöltem is azzal zaklat, mikor jön a trónörökös...


23/N


2013. nov. 7. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Most döntöttek egy új törvényről, hogy felsőoktatásban 2 aktív félévet eltöltött terhes nő kap gyedet. Az megint más kérdés, hogy aztán gyerekkel ezerszer nehezebb munkát találni.
2013. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint nem a terhes, hanem aki már megszült. Szóval ha teherbe esel, kapsz 2 évig GYED-et, ugyanúgy, mintha dolgoztál volna. Ez jövőre lép életbe.
2013. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olvastam/hallottam az új törvényről, először nagyon megörültem neki, de a párom akkor sem szeretné még. Szerintem egy gyerekhez két felkészült szülő kell, ezért nem akarom ilyen helyzetbe hozni.
2013. nov. 7. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, az más, akkor tényleg várni kell. Csak ne erőltesd. Kérdezd meg mikor beszélhettek róla újra.
2013. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tudatosan foglald el magad, kösd le a gondolataidat, energiáidat tanulással, sporttal, valami hobbyval, tereld el a babás gondolatokat, mert így nem lesz jó vége
2013. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!