Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák . Benneteket is...

Anyukák . Benneteket is "elfelejtettek" a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két pici lányom van ( 2,5 éves, és 10 hónapos), messze van még, hogy vissza menjek dolgozni, de olyan rossz érzés, hogy szinte már senki sem keres fel, nem hívnak meg a munkahelyi összejöbetlekre... :( tudni kell, hogy olyan helyen dolgozom( dolgoztam), ahol szinte egy családdá vélunk, bajtársak vaagyunk... sosem gondoltam volna, hogy eljövök szűlni, és ez lesz... tudom, hogy más irányba megy az életem, és ők is teszik a dolgukat, nem vagyok velük, de mégis olyan rossz érzés... :(


2013. nov. 16. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg rossz lehet. Te szoktál bejárni hozzájuk néha? Bemutattad más a gyerekeidet nekik?

Nekem nagyon jó a kapcsolatom velük. Minimum 2 hetente beszélünk telefonon, hol egyikkel, hol másikkal. A fiam nemsokára 2 éves, és én kb. 3-szor voltam bent. Rendszeresen küldök fotókat, meg pár sort. Céges rendezvényre nem járok, de "kiscsoportos" buliba, szalonnasütésre igen. Nagyon jó érzés, én magam sem gondoltam volna, hogy megmarad a jó kapcsolatunk. Hamarosan megyek vissza dolgozni, remélem a főnökök is így gondolják. :)

2013. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyobbik lányommal többször voltunk benn, márcsak az aláírandó papírok miatt is, de a picivel együtt is voltunk már 2-3szor... talán az is hozzájárul, hogy 1 kivételével csak pasi kollégáim vanak( voltak)... ők meg másként működnek , talán ha több kolléganőm lenne, kicsit másként alakul... Épp párhete volt egy összejövetel ( nem a cégnél, barátok-szülinap) , ahova tavaly még elhívtak, most meg fájó szívvel láttam a képeket a közösségi oldalon :( pocsék érzés, holott érthető , 3 éve eljöttem...
2013. nov. 16. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Ettől én is félek. Még csak 1 éve vagyok itthon, én is szerettem ott dolgozni. Tartom még a kapcsolatot 1-2 emberrel illetve megyek be néha. De még szeretnénk 2. babát, így egy ideig nem megyek vissza. Mire visszamegyek sok új embert nem fogok ismerni. Hát ez van. Nem baj ne keseregj, addig is szépen felnevelsz 2 kismanót!
2013. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen :(
2013. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a másik az, hogy ha néha bemegyek, fél társaságot már nem ismerek, néznek rám, hogy miért mozgok otthonosan , és egyáltalán ki vagyok... sokat nem kesergek rajt, csak időnként jön elő , és nekem nagyon hiányoznak :( Igazából épp emiatt, hogy szinte semmi kapcsolatom velük, még az is elképzelhető, ha oda ér az idő átkérem magam ide, ahol lakom, ha már így is úgy is szinte idegen helyre megyek vissza... ( most 20km-re van a munkahelyem) - na de ez még a jövő zenéje!
2013. nov. 17. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!