Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartanátok a babát vagy sem?

Megtartanátok a babát vagy sem?

Figyelt kérdés
22 èves vagyok, a párom 23. Ma teszteltem pozitívat. A párom megszeretnè tartani ès èn is, de sajnos nincsenek jó anyagi körülményeink amit a pàrom nem èrt meg. Én az utolsó èvemet kezdtem el a fõsulin. A párom munkanèlküli, de megigèrte ha megtartom a babàt keress munkát. Szerintetek?
2013. nov. 17. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Együtt éltek? Ki tart el titeket?
2013. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez nem ide való kérdés. Én ebben a helyzetben nem tartottam meg, életem legkomolyabb, legnehezebb, és legborzalmasabb döntése volt, amelynek a meghozatalat előtt nemhogy nem gyakorikérdéseket olvasgattam, vagy kéregettem véleményeket, hanem igyekeztem egyedül vagy a családommal felelősségteljesen és mindent átgondolva dönteni egy sorsról. Most, hosszú évek után, már anyaként nem bántam meg, de az én esetemben már a kapcsolat sem élt akkor, amikor erről kellett dönteni.


Azt szeretném érzékeltetni, hogy ilyenben még csak tanácsot adni sem tud más. Ne is kérdezzetek senkit.

2013. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nitókrisz ***** válasza:
65%
Igen, ez igazabol egyeni dontes. Es nem a megelhetes a kerdes, bar tudom nem konnyu, de itt egy eletrol van szo, ami mar elkezdodott. A fosulin akar halaszthatsz is, de a parod ne ettol tegye mar fuggove, hogy elkezd-e dolgozni... mi ra a garancia, hogy majd talal munkat? A kerdes az, hogy le tudod-e majd elni ugy az eleted, hogy tudod, egyszer megoltel egy gyereket, aki raadasul a tied.
2013. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos szerintem,ha már terhes vagy inkább azon kéne gondolkoznod,hogy hogyan tovább,mert a baba már megfogant,te pedig már felnőtt nő vagy.

A helyedben,mivel voltam hasonló helyzetben csak én 2. főiskolás voltam és 20 évesen lettem terhes,ma már 2,5 éves,mindjárt államvizsgázom,és külön élünk,dolgozunk midnektten.Párod és te is dolgozzatok,keressetek munkát,te mondjuk diákmunkát,szülőkkel is beszéljetek.Beszéljétek át jól.

2013. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Tartsd meg a babát. Úgy néz ki jan.1-től neked is fog gyed járni, mert munkaviszonynak fog számítani a főiskola.
2013. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!