Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka, akinek a...

Van olyan anyuka, akinek a gyereke szopizza az ujját, pedig igény szerint szoptatta a gyerekét mindig is?

Figyelt kérdés

egy szoptatós oldal szerint ha az anya igény szerint szoptat, akkor a gyereke sose fogja szopni az ujját...

kíváncsi vagyok :)


igény szerint* szoptatott fogalmát úgy kell érteni, hogy a szülő a gyereknek nem ad cumit, cumisüveget, ha a szoptatásról van szó, az anya nem nézi az órát, éjjel se teáztat/vizeztet, illetve "simán" vigasztalásképpen, vagy éppen altatónak adja oda a cicijét a babájának és természetesen a hozzátáplálást se korán kezdi el, és nem adott soha kiegészítő tápszert a gyereknek.


2013. nov. 21. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekem szopta pár hónapig az ujját, pedig igény szerint szoptattam őket, főleg a kicsit. Olyat is ismerek, nem is egyet, akinek igény szerinti, évekig tartó szoptatás mellett cumizott a gyereke. Az ilyen általánosításokat érdemes óvatosan kezelni.
2013. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
minden nyikkre cicire tettem. nem kapott teát és vizet sem. Soha nem néztem az órát, de azóta szívja az ujját, hogy a szájába tudta tenni. Cumit soha nem fogadta el. Cumisüveget 7 hós kora előtt 1 alkalommal kapott. Nálunk ez az elmélet nem jött be.
2013. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is minden nyikkanásra mellre tettem a lányom, 8 hónapos koráig szoptattam.

Cumi soha egy percre sem kellett neki, ellenben ha álmos, mindig úgy altatja el magát, hogy az ujját szopja.

2013. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igény szerint szoptatok 17 hónapja, ergo se cumi se cumisüveg.viszont ha nincs cici akkor bekerül az ujja a szájába. 14 hetes 4d is cumizta az ujjàt :)
2013. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igény szerint szoptattam a fiamat 2 évig, most a kislányomat is , ő 21 hónapos, nem szopják az ujjukat.
2013. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát,nekem eddig minden uh-n szopta az ujját a fiam... :D

32 hkm

2013. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igény szerint szoptatok, de azóta a szájában van az ujja mióta bele tud találni:) Ráadásul neki nem is egy hanem kettő. Nem a hüvelyk ujját szopizza hanem a mutató és középső ujját egyszerre. Én azt vettem észre,h csak akkor csinálja ha unatkozik van jön a foga. Ha elterelem a figyelmét, abbahagyja. Bealvásnál van még szüksége rá, ha cicin nem tud elaludni a fogfájás miatt és ringatnom kell.
2013. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lassan 16 hónapja szoptatok igény szerint, sosem cumizott a lányom, cumisüveget nem is látott. Mióta beletalál a szájába, azóta szopja az ujját. :)
2013. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kissebbik fiam szopja az ujjat, 13 honapos. A mult honapban valasztotta el magat vagyis tobb mint 1 evig szoptattam es igeny szerint!

En is olvastam ezt de tovabb is leptem mert hulyeseg.

A nagyfiam akit csak fel evig tudtam szoptatni es mindig is kapott tapszeres kiegeszitest erdekes, O nem szopta sosem az ujjat.

2013. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!