Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fisher Price tanuló kutyust...

Fisher Price tanuló kutyust ki lehet gépben mosni?

Figyelt kérdés

Használtan vettem, mert csak így tudtam megvenni, viszont átvertek, mert nagyon koszos. Hogyan tudnám kitisztítani, hogy a kislányomnak odaadhassam, hogy tudjon játszani vele?

Hálásan köszönöm a segítségeket!


2013. dec. 3. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána neten így fórumokba,de mintha én egyszer olvastam,hogy valaki kivette az elemeket és kimosta gépbe,radiátorra tette és nem lett baja.
2013. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Én ezért nem vettem a fiamnak, mert úgyis szutykos lenne egy idő után és ki kéne mosni, viszont nem lehet.

Régió játékboltban kérdeztem, ott is mondták, hogy nem lehet....

Fura mert elég piciknek is lehet már adni és nem lehet kimosni.

Az első válaszoló amit írt, azt úgy tudom elképzelni, hogy kivették az elektronikát és úgy mosták ki.

Szerintem többen a felületi tisztítást fogják írni, de attól még szutykos marad szerintem. Lehet, hogy egy padláson áll már évek óta, és már oda is szutykosan vitték tárolni, ki tudja, de megértem, hogy ki akarod tisztítani.

Egyébként az eladónak nem tudod visszaadni, hogy köszi, de nem kérem?

Én a helyedben elkezdeném kibontani és megpróbálnám kivenni az elektronikát, aztán visszavarrnám valahogy.

Nem tudom mennyire jó ötlet, de ha annyira szutykos tuti nem adnám a gyerekemnek.

Vettem már én is használt játékokat, nem szégyen az, de azok jól tisztíthatóak voltak.

2013. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kiveszed az elemeket, még vígan tönkremegy. Valóban, az egész elektronikát ki kell bányászni.

Próbáld meg, hogy langyos/meleg vízben feloldasz folyékony mosószert és mosogatószivaccsal, amit alaposan kicsavarsz, megsikálod. Nekem be szokott jönni.

2013. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fisher price oldalon vagyok csatlakozó tag, rengetegen kimosták a kutyust mosógépben és az ég világon semmi bajuk nem lett, tökéletesen működnek, CSAK AZ A LÉNYEG, HOGY AZ ELEMEKET VEDD KI MOSÁS ELŐTT. Egyik anyuka elemestől mosta ki na neki többé a kutyus nem csinált semmit, de kb 50 ember aki kimosta gépbe, nekik a kutyus tökéletesen működik!
2013. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kíváncsicska ***** válasza:

Én a Tanuló maciját mostam ki 2-szer.Mai napig működik semmi baja, csak illatosabb :D

Sőt ami tanuló kutyust vettem használtan a húgom kislányának azt is kimostam.SEMMI BAJA.

Elemet vedd ki 30 perces mosás bőven elég aztán radiátor.

Szóval 2 fp elemes plüssös termék 3 mosás,és a mai napig működnek :D

2013. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nézd ha ennyien javasolják, hogy dobd be a gépbe próbáld meg.

Már engem is meggyőztek, pedig emiatt nem vettem meg mert nem lehet tisztítani, de hátha mégis.

Nézd nem vesztesz semmit, mert gondolom tiszta szutykosan úgysem adod a gyerekednek, tisztítani meg a mosógép tudná szépen.


Írd már meg mi lett végül.

2013. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy én dobtam már be véletlenül elektronikai dolgot a mosógépbe, mert nem néztem meg a zsebeket és semmi baja nem lett.
2013. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kivettem az elemeket, visszacsavaroztam a hátoldalát, és kimostam 40 fokon. Hagytam 24 óráig, hogy kiszáradhasson, és tökéletesen működik, semmi baja nincs.

Köszönöm a segítséget!

2013. dec. 6. 10:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kértem, hogy írd majd meg. Örülök nagyon hogy semmi baja!!!!!!! Én tényleg azért nem vettem, mert a tisztítása.... de ha ezt tudom akkor vettem volna, bár a fiam már 1,5 éves, nem tudom érdemes-e még venni neki. Persze használtan venném :) főleg ezek után.
2013. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!