Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves gyereknek milyen...

2 éves gyereknek milyen fürdetőt használtok? Én most Gabi édes álmot. Kiváncsi vagyok Johnson narancssárgájára vagy lilára zöldre? Használta valaki?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Babet es Bubchent hasznalok a 3 evesemnek is, a Gabit, Johnsonst en nem szeretem annyira.
2013. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Johnson's-t használok.

Most zöld van, de volt lila, fehér rózsaszín kupakos, és fehér kék kupakos.

A fehér, rózsaszín kupakos tetszik a legjobban, nagyon jó illata van, jól habzik. A gyerekem bőrével minden rendben volt mindig is, úh bátran használom, ugyanolyan puha , sima bőre van, nem szárad ki tőle.

2013. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kisfiam 3,5 éves, még mindig iyesmi fürdetőket használunk.

A narancsssárga buborékosabb, ha a kádban a kifolyó víz sugarába öntsz belőle keveset, akkor erős, "kemény" habja is lesz, nagy élmény benne játszani. Az illata semmi különös.

A lilának a levendulához hasonlító illata nagyon jó, szeretjük, hasonlít a gabi édes álomhoz egy kicsit.

Inkább ez utóbbi a jobb szerintem.

2013. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!