Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kik kaptak most utalványt a...

Kik kaptak most utalványt a családi pótlék mellett?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy sokan kaptak most 4500ft körülő utalványt.ez kinek jár?mi elváltunk,kapok lakástámogatást.nekem nem járt volna?
2013. dec. 6. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még erről nem is hallottam, szerintem valamit félre értettél az nem a családihoz jár.
2013. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy rendesen megkapták a családi pótlékot meg még azon felül kaptak kb 4500ft-ot utalványba. nem a családihoz jár
2013. dec. 6. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy gyerekvédelmi utalvány?
2013. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azok kaptak, akik gyermekvédelmi kedvezményben részesülnek.

Sparban dolgozom és most folyamatosan ezt hozzák. Azt hiszem fél évente kapják, de ez nem biztos.

2013. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az 5800 ft és már 1-2 hete megkaptuk.
2013. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azok kapják akik gyermekvédelmi segélyben részesülnek! Az egyiket ha jól emlékszem szeptemberben kapták a másikat november végén!
2013. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyermekvédelmi támogatásra gondolhatsz, az 5800 Ft 1 gyerekre. És azt csak bizonyos családok kaphatják, nem mindenki és azt igényelni kell.
2013. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!