Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki elmúlt 25...

Van itt olyan aki elmúlt 25 és biztosan tudja, hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Kort, nemet is írjatok!

Miért döntöttetek így? Szabadidő, gondtalanság, stb?


2013. dec. 10. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért pont 25?
2013. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

En mar lassan 35 vagyok, de nem szeretnek. Soha nem is akartam.

Igen, kicsit az onzesem, a szabadsagom szeretete. Retteges a felelossegtol. Szeretem a gyerekeket, ok is engem, de ha egy siro/hisztizo gyereket latok, az osszes ideg szalam megfeszul... Nem nekem valo.

/N

2013. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
én 21 vagyok, de már most tudom,hogy soha nem lesz gyerekem. lehet önzőnek nevezni meg mondhatjátok,hogy nem vagyok igazi nő, nem tud érdekelni. a saját szabadságom nem vagyok hajlandó senkiért feladni.
2013. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretnék, egyáltalán. Mindenki azt mondja, hülye vagyok, majd megbánom de nem érdekel!

Nem vagyok anyának való! Képtelen lennék felnevelni egy gyereket!

2013. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Én sem szeretnék. Túl sok lemondással jár, nem éri meg, nem tudom valaha fogok-e annyit keresni, hogy ne érezzem így. Az anyagi vonzatán túl pedig ott van, hogy rettegek szüléstől-terhességtől, gyűlölök orvoshoz menni, nem bírom a fájdalmat, stb. Azon kívül, hogy cuki egy baba (persze ameddig nem sír), meg izgalmas lehetőség, hogy mit hozhatnánk össze a párommal :), nem különösebben motivál a kb. 25 éven át tartó gyereknevelés.

27/N

2013. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

28 vagyok, nem akarok gyereket.

Másmilyen egyszerűen az életem, ennyi. Karriert szeretnék, külföldre költözni... Terveim vannak.

Olyan kijelentést nem teszek, hogy ez sosem változhat, hiszen nem tudhatom, de jelenleg ez a helyzet, és a múltban is mindig ez volt.

2013. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre a kerdesekre nem lehet hasznos vagy nem hasznos valaszt adni.

Talan rosszabb volnek en, aki felvallalja, h nem szeretne gyereket, mint az, aki megis megszuli annak ellenere, h nem kene anyanak lennie.

Es aztan megnyomoritja a gyerekek lelket az otthoni legkor.

Tudom, h nincs turelmem hozzajuk, megkimelem mindkettonket.

2013. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Off: Ez a sok lány/nő, aki itt nyilatkozott, hogy soha nem szeretne gyereket, miért böngészi a gyerekvállalás, nevelés témakört? Ez most minden kötekedés nélkül, komolyan érdekelne. Köszi annak, aki válaszol.

(Mivel nem bántó a kérdésem, így hasonló választ is várok, kösz. Idióták kíméljetek.)

2013. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
amikor még én válaszoltam, akkor a családi kapcsolatokban volt megtalálható ez a kérdés.
2013. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as,

attól még, hogy valaki nem akar, szeretheti általában a gyerekeket, sőt foglalkozhat is gyerekekkel, illetve lehet azért jár ide, mert van keresztfia/lánya.

(Arról ne is beszéljünk, hogy ITT a gyerekvállalás rovaton belül van "kamaszok" témakör, de még "abortusz" is, amiért lehet ide járni)

2013. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!