Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hány négyzetméteres...

Anyukák, hány négyzetméteres lakásban éltek?

Figyelt kérdés

Hányan?Mindenkinek van külön szobája (ha több a gyerkőc).

Elfértek kényelmesen?

Köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 11. 17:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
55 nm, hárman vagyunk. Van külön gyerekszoba, de a kislányunk még velünk alszik egy szobában.
2013. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
65%
282 nm-s ház. Pince, alsó szint, és a felső, ahol mi lakunk. Ez 94 nm. Nagyon rossz a lakás beosztása, mert nyitott az egész és 1 külön szoba van, ez lett a gyerekek szobája. Rettenetes helyhiánnyal küzdünk, még úgy is, hogy levittünk egy csomó mindent a pincébe (nem használt ruha, nem használt bútor). 4-n vagyunk.
2013. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
4 vagyunk, 76 m2-en élünk lakában. 2 gyerekszoba, 1 nappali, 1 háló, egy kicsi konyha+ wc+ fürdőszoba+ előtér. Most még kényelmes mert kicsik a gyerekek de 1-2 éven belül szeretnénk családi házba menni mert hiányzik az udvar és a nagy konyha, az étkező, hogy az egész család le tudjon ülni egy asztalhoz... na meg lehet bevállalunk egy harmadik babát is.... most puhítom a férjemet....
2013. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

120 négyzetméter.3 szoba(egyiket nappalinak használjuk,mert az amerikai konyhás verzió nem jött be) egy nagyon nagy konyha,fürdő-ott a wc,kamra,előszoba.Külön garázs és fatároló.

Nálunk még nincs meg a pici,de neki lesz külön szobája.Másodikat meg nem tervezünk egyenlőre.Szerintem el fogunk férni.

Előző házam 30 négyzetméter volt,ott nagyon szűkös lett volna.A válságnak "köszönhetően" onnan el kellett jönni,máshol meg a maradék pénzből nagyobbat kaptam.

2013. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
50 nm-en vagyunk hárman. Van egy amerikai konyhás nappali és egy háló, a gyerek velünk van a szobában. lA cuccaink elég nehezen férnek el. Szeretnénk költözni, olyan 85-100nm-ben és plusz 2 szobában már kiegyeznék, főleg hogy a tesó is tervben van.
2013. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

65nm a lakott terület, 2 szoba+ amerikai konyhás nappali. 3 vagyunk, bőven elférünk. még egy gyereket szeretnénk, de nem cserélem nagyobbra a lakást :D mondjuk a garázs felé tudnánk bővíteni, padlás is van, de nem...

laktunk 240nm-en is már, én megmondom őszintén utáltam, egész nap takarítottam, soha többet :)

2013. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
120 nm-es családi ház, 1 nappali, konyha étkezővel, 3 és fél szoba, 2 wc és 2 fürdő (mivel tetőteres a ház). 4-en vagyunk, mindenkinek van saját szobája. Bőven elférünk, sőt ha lehetne, egy kicsit kisebbre cserélném, de legalábbis olyanra, ami nem tetőteres. Régebben imádtam a lépcsős házakat, mióta ezt megépítettük, és napi 128-szor rohangálok le s fel, mert épp elfelejtettem valamit, rájöttem, hogy annyira nem is jó. :)
2013. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
58 nm, hárman lakjuk. Van saját szobája a fiamnak, de még velünk alszik egy szobában.
2013. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
49%

59 nm, 3 gyerek + apa + én.

Kényelmesen elférünk, igeeeen, ekkora helyen is kényelmesen el lehet férni.

100 nm-be én szülnék még vagy kettőt.

2013. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

22-es, 29es, a ti válaszotokon látszik igazán, hogy mennyire nem is lényeges a nm :)

persze nem a végletekre gondolok, de azért 55-120nm között igazán csak az számít, hogy milyen a kialakítás.

mi több helyen laktunk már, írtam az előbb, hogy 240nm-en is és 40nm-en is, tényleg az elosztás a lényeg, most 65nm-et használunk, bőven elég, mert a szobák a nagyok, a konyha kicsi, nincs folyosó meg egyéb ami elvenne feleslegesen :)

igaz van padlás meg nagy kert, így a nem használt cuccokat ott tároljuk, de megértem a 22es válaszolót is.

laktunk olyan helyen, hogy a nappali nagyobb volt mint a legelső lakásunk... :S egyszerűen semmire nem lehet használni a nagy tereket hiába szép leírva a sok nm, szóval így, hogy megéltem már azt amit ír, nem jogos a lepontozás

2013. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!