Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A ti párotok sem segít a...

A ti párotok sem segít a gyerek körüli dolgokban?

Figyelt kérdés
Az én párom a négy hónapos kicsit elviszi néha az ismerősökhöz, játszik vele, de azt mondta, hogy ennél többre ne számítsak. Így mindent nekem kell itthon csinálnom.
2013. dec. 12. 09:25
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mire számítottál? Ha előtte is ez volt, akkor most miért változott volna?
2013. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazajön, kedvesen odaadod beki a picúrt és elsurransz fürdeni!;) ha ott volt az elején, legyen ott a végén is, hiszen mégiscsak az ő gyermeke (is)! Ezt egy normális férfi felfogja! Oké, azt megérteném, ha nem tudna vele úgy játszani, de pl fürdetést, pelust néha vállalhatja!
2013. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nem az övé a gyerek. Így is örülhetek, hogy szereti és néha elviszi magával. De van olyan, hogy ő elmegy és a kicsi rám marad a háztartással együtt.

Az a tervem, hogy lassan visszamegyek dolgozni és ő fog a kicsivel itthon maradni, de nem tudom, hogy belemegy e.

2013. dec. 12. 09:34
 4/50 anonim ***** válasza:
79%
4 hónaposan nem nagyon tudott vele mit kezdeni, később ez változott. Kb. 3-4 év múlva...Azért furcsa, hogy kijelenti, többre ne számíts, ő nem akarta a gyereket??
2013. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
ja, értem. Hát nem csoda, hogy idegen neki, szerintem ha a kicsi interaktívabb lesz, majd megszereti, egyelőre, ha nem az övé, akkor ennyi is elég tőle. Bár elgondolkoztató, hogy úgy lett a párod, hogy tudta, kisbabád van...
2013. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Amikor megismert akkor még terhes voltam. Nálunk dolgozott, sokat beszélgettünk és megszeretett, eljárt velem vizsgálatokra is mivel busszal kellett járnom. Hivatalosan azóta vagyunk együtt mióta megszületett a kicsi.
2013. dec. 12. 09:41
 7/50 anonim ***** válasza:
71%
Ez azért nem egészen így működik. Dolgozik? Ha igen, miért várod el, hogy kiszakadjon a munkából, és egy olyan gyerekre vigyázzon egész nap, aki nem is az övé? Ráadásul nem is tudom, hogy a jog ilyen esetben hogyan rendelkezik, mert az apa elmehet gyedre és gyesre, de abban nem vagyok biztos, hogy a nevelőapa is igénybe veheti ezt.
2013. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
56%

Ne haragudj, de én nem maradnék ezzel az emberrel.

Nagyon jól tudta mibe megy bele, amikor egy terhes nővel kezdett kapcsolatot, és ezekszerint ebben az elég friss viszonyban már ott tart, hogy nem segít sem a háztartás, sem a gyerek körüli dolgokkal. Szerinted ez normális hozzáállás a részéről? Szerinted elfogadható az, hogy hagyja rádrohadni az összes munkát és gyerek körüli tevékenységet, csakmert "ő ugyan nem"? Holott pontosan tudta, mivel jár egy gyerek.

2013. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik, csak nyáron idény munkát, ezért akarom, hogy ő maradjon itthon a kicsivel.
2013. dec. 12. 09:45
 10/50 anonim ***** válasza:
35%
Már ne haragudj, de egy 4 hónaposnak az anyjára van leginkább szüksége! Párod dolgozik? Mert , ha igen teljesen érthető a hozzáállása. Mit gondolsz más anyák mit csinálnak? Én reggel 7-este7-ig vagyok itthon az 5 hónapos fiammal, és ha hamarosan kistesó lesz, akkor mindkét picivel. Nem vrom el a férjemtől, úgy hogy ő ráadásul az apja, hogy a fürdetésen kívül nagyon mást is csináljon. Néha pelenkáz és vigyáz rá, ha nekem dolgom van. Egy ilyen pici gyereket nem is kéne nagyon elvinnie az anyja mellől. Mi az, hogy elviszi az ismerősökhöz???? Az anya dolga a hátartás és a gyermek gondozása. Apa dolga a biztonság és a munka, amég anya otthon van a gyerekkel. Mit vársz, mit kéne tennie?
2013. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!